Dekton ® Ukiyo, Rem ile Mekanlarda Doğal Bir Atmosfer Yaratıyor Calacatta Lincoln’den İlhamla Tasarlandı

Dekton ® Ukiyo, Rem ile Mekanlarda Doğal Bir Atmosfer Yaratıyor Calacatta Lincoln’den İlhamla Tasarlandı

Tasarım ve mimarlık dünyası için yenilikçi, sürdürülebilir yüzeyler üreten Cosentino, fugalı tasarımı ile fark yaratan Dekton ® Ukiyo koleksiyonu ile şık ve zarif alanlar yaratmaya imkan sağlıyor. Lüks iç mekan ve ürün tasarımcısı Claudia Afshar tarafından geliştirilen Dekton ® Ukiyo Koleksiyonu’nda Afshar tarafından en feminen renk olarak nitelendirilen REM, tasarımının damarlı yapısı ve incelikli dokusu ile doğal bir atmosfer oluşturuyor.

Lüks iç mekan ve ürün tasarımcısı Claudia Afshar tarafından tasarlanan Dekton® Ukiyo Koleksiyonu, fugalı tasarımının eşsiz estetiğiyle ön plana çıkıyor. Koleksiyon renklerinden Rem, kahverengi ve gri damarları ile sıcak ve otantik bir hava oluşturuyor ve hafif altın dokunuşlar ile her mekana özgün bir çekicilik katıyor.

Zarif estetiği ile dikkat çekiyor

Sürdürülebilirlik özellikleri ve yüksek performansı ile öne çıkan Dekton® Ukiyo koleksiyonunda yer alan Rem rengi, Cosentino’nun sofistike mineral karışımı sayesinde üstün performans sunuyor. Bu sayede duvar kaplamaları, şömine ve özel mobilyalar gibi tüm dikey alanlarda uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

www.cosentino.com