Nude’un Yeni Koleksiyonları Mars ile Yaşam Alanlarına Büyüleyici Bir Dokunuş

Nude’un Yeni Koleksiyonları Mars ile Yaşam Alanlarına Büyüleyici Bir Dokunuş

“Yalın Güzeldir” felsefesiyle modern tasarımlara imza atan NUDE, yeni koleksiyonu “Mars” ile hayal gücüne büyüleyici bir boyut kazandırıyor. Küre şeklindeki vazolardan oluşan koleksiyon, Mars gezegenine ve iki uydusuna atıfta bulunarak evlerde göz alıcı bir etki yaratıyor.

NUDE’un yeni koleksiyonuna ismini veren Mars gezegeni, uzun zamandır insanların hayal gücünü büyüleyen turuncu ve çelik mavisi tonlarıyla insanı kendine hayran bırakıyor. Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, Pentagon Design tarafından tasarlanan yeni Mars koleksiyonu ile gezegenin eşsiz renklerini çağrıştırarak kendi gezegenimizin ötesinde var olan geniş renk ve manzara çeşitliliğine atıfta bulunuyor. 

Modern ve sofistike dokunuşla yaşam alanlarına zarif bir estetik katan Mars, iki farklı rengi ve üç farklı boyutuyla dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan turuncu vazolar, ayrıca Pantone’un 2024 yılının rengi ‘Peach Fuzz’ın yumuşak şeftali tonlarını da anımsatıyor. Koleksiyondaki el yapımı her bir vazo, kurşunsuz kristal camdan üretiliyor. 

tr.nudeglass.com