Dijital Bahşişte Yenilikçi ve Güvenilir Yöntem

Dijital Bahşişte Yenilikçi ve Güvenilir Yöntem

Tüm hizmet sektörü çalışanlarının nakitsiz ve hızlı bir şekilde bahşiş alabilmesine olanak sağlayan Tippay ile şeffaf ve güvenilir bahşiş devri artık başladı!

Bir Fibabanka kuruluşu olan dijital bahşiş uygulaması Tippay; işletmelere, çalışanlara ve müşterilere birçok fayda ve kolaylık sunuyor.

Tippay kullanan müşteriler nakitsizlik nedeniyle bahşiş verememe mahcubiyetini yaşamıyor, mobil uygulama ve web arayüzü üzerinden kredi kartları veya banka hesaplarını kullanarak QR kod ile işlem yapabilmenin kolaylığına kavuşurken, aynı zamanda sunulan kampanyalardan faydalanıyor. Uygulama üzerinden çalışanın Tippay kodunu ve bahşiş bağlantısını kullanarak ödeme yapabilmek de mümkün.

Restoran, kafe, otel ve kurye çalışanları klasik yöntemlere kıyasla ulaştıkları daha yüksek bahşiş adet ve tutarları sayesinde gelirlerini ve buna bağlı olarak hizmet kalitelerini artırıyor. Toplanan bahşişler anında çalışanın Tippay cüzdanına yansıyor ve bakiyeler diledikleri anda banka hesaplarına aktarılıyor.

İşletmeler eski usul bahşiş süreçlerinde yaşanan operasyonel yük ve sorunlara Tippay ile son vermenin yanı sıra; toplanan bahşişleri, alınan puan ve yorumları raporlayarak çalışan performansını takip edebiliyor. Kolay kullanım ilkesiyle tasarlanan işletme portali üzerinden ekip, puantaj ve vardiya yönetimi yapıyor, aynı zamanda müşterileriyle bağ kurdukları, duyurular oluşturdukları, talep ve şikayet topladıkları bir iletişim kanalına da sahip oluyor.

Tippay, paylaşımlı bahşiş (tip-box) ve bireysel bahşiş (tip-cebe) yöntemlerinin her ikisini de destekliyor. Ülkemizde bahşiş kültürünün gelişmesine katkı sağlayarak, paydaşlar arasında güçlü bağlar oluşturma ve hizmet kalitesi artırma hedefiyle yola çıkan Tippay, hızla büyüyerek iş ortağı ve kullanıcı sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor.

tippay.app