Sağlıklı ve Doğal İçerikli Çaylar

Sağlıklı ve Doğal İçerikli Çaylar

Agro-Coop firması, 2000 m²’lik alanda; kurutma, kesme, eleme dahil geniş makina parkuruna sahip ve alanında profesyonel ekibi ile fabrikası İzmir Kemalpaşa’da yer almaktadır.

Agro-Coop 16 yıllık tecrübesini önümüzdeki yıllarda gelişerek büyüyeceğini ön gördüğü çay sektörüne aktararak 2024 yılı itibarı ile Türkiye pazarı için yeni markası Teagro’yu kurdu. Kaliteli, güvenilir ve sade bir marka olan Teagro iyi yaşamayı seven herkes için doğadan aldığı ilhamı ürünlerine yansıtıyor. Teagro’da çay severler için birbirinden lezzetli 4 farklı çay serisinde 20 çeşit çay bulunuyor.

Lezzetli olduğu kadar neşeli içeriklere sahip meyve çayları, yeşil çay sevenlere yepyeni lezzet alternatifleri sunarken, yeşil çay ile yeni tanışacak tüketiciler için içimi kolay ve lezzet vadeden tatlar, bitki ve baharat çay serimizde keyifli içimleri ile fonksiyonel çaylar, kendine has karakteristik bir yaprak olan Roybos çayı serimizde karşı konulamaz tatlar yer almaktadır.

Teagro çayları, tüketicisine kaliteli ve gerçekten lezzetli çay içme keyfi sunmak için doğadan gelen lezzeti, özenli tarifleri ile birleştirip doğaya ve çevreye saygılı, geri dönüştürülebilir şekilde paketliyor. Doğal ağaç lifinden üretilmiş yuvarlak demlik poşetleri ile tüketicilerine sağlıklı ve kolay demleme imkanı sunmayı amaçlarken eşit oranda karıştırılıp paketlenmiş tarifleri ile her bardakta aynı tadı alma garantisi veriyor. Teagro hem ev tüketimi hem de kurumsal satışlar için ayrı paketleme sistemlerine sahip. Ev içi tüketim için hazırlanan kaliteli ve şık silindir karton kutular, hizmet sektöründe restaurantlar, kafe ve oteller için hazırlanan kraft poşetler içinde tekli paketlerde satış ve tüketim imkanı sunuyor.

www.teagro.com.tr