DÜNYA KAHVE GÜNÜ’NDE KAHVE KEYFİNİZİ NUDE İLE KATLAYIN

DÜNYA KAHVE GÜNÜ’NDE KAHVE KEYFİNİZİ NUDE İLE KATLAYIN

‘Simple is Beautiful’ (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, “1 Ekim Dünya Kahve Günü”nü modern, yalın ve şık tasarımıyla öne çıkan kahve bardaklarıyla kutluyor.

 İyi kahveyi doğru bardakta içmek isteyen kahve tutkunları, NUDE koleksiyonlarıyla kahveden aldıkları hazzı artırıyor. Özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken NUDE kahve bardakları, güne başlarken ya da bir molaya ihtiyaç duyduğunuzda size eşlik ediyor.  

Espresso tutkunlarına… 

NUDE’un imza koleksiyonlarından olan Addict ikili espresso bardağı seti, sadelik ve pratikliği bir araya getiriyor. Kurşunsuz kristal camdan üretilen espresso bardakları, tabandan ağza doğru genişleyen tasarımıyla kahvenin kokusunu hapsederek kahve keyfinizi artırıyor. 

Stil sahibi tasarım 

Yalın formuyla ilgi çekmeyi başaran NUDE Dual Koleksiyonu, farklı boyutlardaki iki espresso bardağını bir araya getiriyor. Kurşunsuz kristalden üretilen bu özel tasarımla espressonuzu double veya single olarak tercih edebilirsiniz. NUDE Dual koleksiyonu, yalın ve stil sahibi tasarımıyla kahve tutkunuzu bir üst seviyeye taşıyacak.  

Zevkli yudumlar 

Yalın ve kusursuz tasarımıyla NUDE Delizia ikili espresso bardağı seti, kahvenizi zarafet ile sunuyor. Kıvrımlı formuyla dikkat çeken Delizia’nın geniş ağzı kahvenin aromasını zenginleştirirken, kalın tabanı ise bardağı rahatça kavramanızı sağlıyor. Tarzınıza ilham veren ısıya dayanıklı kristal camdan üretilen Delizia, kahve rutinlerinin vazgeçilmez bir parçası oluyor. 

 

 NUDE koleksiyonlarına Paşabahçe Mağazaları ve nudeglass.com’dan ulaşılabilirsiniz.