Emsan, Yenilikçi Ürünü Swiss Crystal’i Tanıttı

Emsan, Yenilikçi Ürünü Swiss Crystal’i Tanıttı

Geçmişten geleceğe mutfaklara eşlik eden Emsan, 28 Şubat-1 Mart tarihleri arasında Hilton Bomonti Hotel’de düzenlenen fuarda, yeni mutfak aksesuarlarını ve İsviçre Alpler’inden çıkarılan kristallerle üretilen tencere koleksiyonu Swiss Crystal’i tanıttı. 

Fuarda açıklama yapan Emsan Genel Müdürü Hakan Zihnioğlu, Emsan olarak 2024 yeni sezon koleksiyonlarımızı Hilton Bomonti Hotel’de misafirlerimizle buluşturduk. Emsan bu yıl da yenilikçi ürünleriyle büyümeye devam edecek’’ mesajını verdi. 

Emsan’ın Yeni Harikası: Swiss Crystal ile Lezzetin Zirvesi

Emsan, mutfak deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Swiss Crystal serisi ile göz kamaştırıyor. İsviçre kristallerinden güç alan ürünler, kullanıcılara sağlıklı pişirme deneyimi kazandırıyor. Tasarımı ve üstün performansıyla dikkat çeken Swiss Crystal, eşit ısı dağılımı sayesinde mükemmel pişirme sonuçlarına imkân tanıyor.

Yenilikçi Swiss Crystal  PFOA ve PTFE içermeyen yapışmaz kaplaması sayesinde hafif yemekler hazırlama olanağı sağlarken ürünlerin temizliğini de kolaylaştırıyor. Koleksiyonun taban tasarımı, ısıyı hızlı ve eşit şekilde dağıtarak her seferinde kusursuz pişirme sonuçları elde edilmesini sağlıyor. İsviçre kristalleriyle üretilen Swiss Crystal, mutfakta şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor. Kullanıcılarına sağlıklı pişirme deneyimini vaat ederken, özellikle taban tasarımındaki yenilikçi detaylar dikkat çekiyor. Ergonomik tasarımı, yumuşak ve ergonomik kulpları, rahat bir tutuş ve kullanım konforu sunuyor. 

www.emsan.com.tr