Espressolab, Dijital Menuboardlarında Markalara Yer Açtı!

Espressolab, Dijital Menuboardlarında Markalara Yer Açtı!

Türkiye’nin en yenilikçi kahve zinciri Espressolab, dijital menuboardlarını indoor reklam alanı olarak markalara sunmaya başladı. Ayda 2.5 milyon misafirin ziyaret ettiği 125 mağazasında bulunan dijital menuboard uygulaması ile markalara güçlü bir görsel iletişim platformu sunan Espressolab, dijital menuboardlar’ın 4. ekranlarını markaların tanıtım görsellerine ve videolarına ayıracak.

Mağazalarında yer alan dijital menuboardlar’ın 4. ekranlarını markaların tanıtım görsellerine ve videolarına ayırdığını duyuran Espressolab, bu uygulamasıyla markaların hedef kitlelerine etkili bir şekilde ulaşarak ürünlerini daha iyi tanıtmasına katkıda bulunacak. Bu yenilikçi uygulamayla, Espressolab mağazalarını ziyaret eden milyonlarca kişiye markaların mesajları ulaştırılacak.

Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ersin Kefeli , konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Espressolab olarak ziyaretçilerimize sadece bir kahve deneyimi sunmakla kalmayıp, bakery bölümümüzde sunulan lezzetlerle bu deneyimi taçlandırıyoruz. Mağazalarımız lokasyonları ve mimarisiyle de konuklarımıza özel bir deneyim sunuyor. Espressolab’i rakiplerinden ayrıştıran önemli unsurlardan birisi de reklam ve pazarlamadaki yenilikçi stratejilerimiz. Bu noktada bir yeniliği daha hayata geçirdik. Markalarla iş birliğini geliştirme konusundaki bu adımımız ile dijital menuboardlarımızı indoor mecra olarak markalara sunmaya başladık. Bu uygulama ile hem markalara yeni bir pazarlama kanalı sunmak hem de ziyaretçilerimize markaların yeni ürünlerinden ve kampanyalarından haberdar olma fırsatı sunmak istedik. Dijital menuboardlarımızda sergilenen görsel ve videolar, ayda 2,5 milyon misafir tarafından izlenmekte ve markaların hedef kitlelerine ulaşmasını sağlamakta.”

https://www.espressolab.com