Espressolab, The Hammers Awards’da En İyi Mağaza Deneyimi Takımı Kategorisinde Altın Ödülüne Layık Görüldü

Espressolab, The Hammers Awards’da En İyi Mağaza Deneyimi Takımı Kategorisinde Altın Ödülüne Layık Görüldü

Espressolab, Avrupa’nın en büyük kahve deneyim merkezi Espressolab Roastery mağazasının pazarlama çalışmaları ile büyük bir başarıya imza attı. Türkiye’nin pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen The Hammers Awards’da, “En İyi Mağaza Deneyimi Takımı” kategorisinde birinci seçilerek altın ödülün sahibi oldu.

Tamamen yerli ve milli bir marka olarak 3. nesil kahve akımının dünyadaki önemli temsilcilerinden biri haline gelen Espressolab, kahvenin sadece bir içecek olmadığını, aynı zamanda bir kültür ve sanat olduğunu benimseyerek İstanbul Merter’de bulunan Espressolab Roastery mağazasında sunduğu deneyimle fark yaratmaya devam ediyor. Bu mağazada birçok çeşitli etkinliğe imza atan Espressolab,Türkiye sınırları içerisindeki tüm şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki ekip başarısını, Türkiye’nin en değerli CMO’larının jüri değerlendirmesi ile ödüllendiren The Hammers Awards’da“En İyi Mağaza Deneyimi Takımı” kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

“Roastery mağazamızın günde 10 bin ziyaretçi ağırlamasının mutluluğunu yaşıyoruz”

Sektörün en çok okunan online kaynağı Pazarlamasyon tarafından düzenlenen The Hammers Awards’da aldıkları ödüle ilişkin değerlendirmelerde bulunan Espressolab Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ersin Kefeli, ‘’Espressolab Roastery mağazamızın, henüz birinci yılında günde 10 bin ziyaretçi ortalamasıyla Avrupa’nın en fazla kahve severi ağırlayan kahve mağazasına dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mağazada, klasik coffee shop kalıplarının dışına çıkarak sinema, tiyatro, stand-up, konser, workshop ve sergi gibi birçok kültür-sanat etkinliğini bir fincan kahvenin etrafında çoğu kez ücretsiz olarak misafirlerimizin ilgisine sunuyoruz. Kahve sektörünün gelişimine de yön veren iletişim çalışmalarımızın The Hammers Awards jürisi tarafından takdir edilmesi ve ödüle layık bulunması bizim için gurur verici. Pazarlama birimimizin özverili bir takım çalışmasıyla yürüttüğü iletişim çalışmaları ve etkinliklerimizin yine ekip başarısı olarak takdir görmesi, pazarlama profesyonelleri olarak motivasyonumuzu artırıyor.” dedi.

www.espressolab.com