Fomilk’ten Antep Fıstığı Sütü

Fomilk’ten Antep Fıstığı Sütü

Fomilk, Antep’in dünyaca ünlü boz fıstıklarından yapılan, yapay aroma, renklendirici ve koruyucu içermeyen bitkisel sütüyle hayatına lezzet katmak isteyenlerin gözdesi.

 

Antep’in meşhur Boz İç Antep Fıstığı’ndan hazırlanan Fomilk Antep Fıstığı sütü hayatına yepyeni bir lezzet katmak isteyenlerin favorisi. 

Fomilk İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürü Ferit Koen; “Biz, Türkiye’de yeni jenerasyon bitkisel bazlı tüketici ürünleri sektörünün öncülerindeniz. Fomilk ekibi olarak, yaşam tarzlarına bitkisel bazlı alternatifler eklemek isteyenler için her zaman yeni ve çok lezzetli ürünler geliştirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Antep Fıstığı’ndan yapılan bu ürünümüz ise; zengin lezzetiyle kullanıcılarımızın beğenisini kazandı. Fomilk Antep Fıstığı, Antep fıstığının bilinen ve sevilen lezzetini yeni bir boyuta taşıyor. “ dedi.

 Fomilk Antep Fıstığı, yapay aroma, koruyucu, laktoz ve glüten içermiyor.  Tek başına içilebileceği gibi, kahvelerin içerisinde, tatlı tariflerinde, gevrek ve granolalarda mükemmel bir uyum oluşturan Fomilk Antep Fıstığı 250ml’lik bir bardağı yaklaşık 88 kalori içeriyor.

 Fomilk’in Antep Fıstığı sütünü ve diğer içeceklerini, Fomilk e-ticaret sitesi Fomağaza’nın yanı sıra, Migros, Macrocenter gibi zincir marketlerde bulmak veya Yemeksepeti Banabi aplikasyonu üzerinden sipariş vermek de mümkün.