Horeca İçin Temiz Hava Sahası

Horeca İçin Temiz Hava Sahası

Jonix’in benzersiz teknolojisiyle hava ve yüzey temizliği sağlayarak iç mekanları sigara, tütün veya puro dumanından kaynaklanan zararlı partiküllerden korunun. Siz de Jonix’in kötü kokuları yok eden, %99.9 oranında temizlik sunan, bulaşı riskini %99.9 oranında azaltan ve temiz bir hava ile markanızı rakiplerinizden ayıran güçlü teknolojisi ile tanışın.

Canlıorganizmalarfiltrelihavatemizleyicilerdenemilebirlikteçoğalır.(Klima&Hastane mikropları vb.)Filtre üzerinde toplanan ve hızlı üreyen virüs, bakteri ve mantarlar hava akımı ile ortama yayılır ve canlılara zarar verirler.

Ayrıcasigara ve puro dumanı; otellerde, restoranlarda ve kafelerde iç mekan hava kalitesini ciddi şekilde etkileyen yaygın bir sorun. Expedia tarafından yapılan bir ankete göre müşterilerin %60’ından fazlası hava kalitesinin yüksek olduğu otellere daha yüksek puan veriyor.

Jonix; oteller, restoranlar ve kafelerde sağlık, kesintisiz hava temizliği, kaliteli hava ve konforlu saatler sunar. Jonix’in kullandığı Termal Olmayan Plazma Teknolojisi sayesinde sağlıklı, güvenli ve temiz kafe ortamları da müşterilerin hizmetine sunulur. Jonix’in hava kötü kokuları yok etmesi için tasarladığı HepaFiltreler; 0,3 mikro büyüklüğündeki bütün parti külleri tutar.

Ayrıca filtresiz teknolojisi ile iç mekanlarda ortam ve yüzeylerde %100 doğal yöntemlerle 7/24 sterilizasyon sağlayan Jonix; bakteri, virüs ve mantarları yok ederek hem müşterilerin hem de çalışanların sağlığını koruyor.Bu sayede astım şikayeti veya temiz hava alerjisi olan müşterilerin kafelerde rahat edebilir, sağlıklı ve temiz hava çalışanların hastalanma olasılığını da azaltarak, işe gelmeme oranlarını düşürebilirsiniz.Jonix ile Horeca sektöründe temiz ve ferah hava sağlayarak ideal atmosferi oluşturabilir ve işletme imajını koruyabilirsiniz.

www.havatemiz.com