Horeca Mailing Gazete’nin Yeni Sayısı Çıktı!

Horeca Mailing Gazete’nin Yeni Sayısı Çıktı!

Değerli İşletmeciler ve Yöneticiler,

Sektörel gelişmeleri ve en güncel haberleri sizlere aktarmak için Horeca Mailing Gazete’nin Nisan-Mayıs sayısı ile sizlerle yeniden buluşuyoruz.

Horeca Mailing Gazete’nin 14. Sayısını Okumak İçin Tıklayın!

Banvit BRF, 56 Yılın Uzmanlığı İle Horeca’ya Özel Ürünler Sunuyor!

Horeca Mailing Gazete’nin yeni sayısında yine sektöre farklı çözümler sunan birbirinden önemli markalar bulunuyor. Horeca Mailing Gazete’nin 14. Sayısının kapağında, 1968 yılından itibaren faaliyetlerini sürdüren Banvit yer alıyor. 2017 yılında dünyanın önde gelen gıda şirketlerinden biri olan BRF ile güçlenen Banvit, bugün hem son tüketiciye hem de Ev Dışı Tüketim sektörüne özel ürünler sunmaya devam ediyor. Banvit BRF’nin Ev Dışı Tüketim ve Horeca sektörüne hitap eden ürünlerini ve markanın gelecek hedeflerini, Banvit BRF’de CCO pozisyonunda bulunan Nerdin Alp ile konuştuk.

Herkesin Damak Zevkine Hitap Eden Lezzetler


Yeni sayının bir diğer konuğu, geçtiğimiz aylarda kuruluşunun üçüncü yılını kutlayan Nilky markasının Kurucu Ortağı Caner Peltekçi oldu. Caner Bey ile markanın kuruluşundan bugüne kadarki gelişim sürecini, Ev Dışı Tüketim ve Horeca sektörüne sunduğu yeni ürünleri ve Türkiye’de geçtiğimiz aylarda yürürlüğe giren marketlerdeki glütensiz ve laktozsuz ürünlerin reyon zorunluluğu hakkında keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

EDT Sektörünün Lider ve Yenilikçi Markası

Türkiye’de 2006 yılında faaliyetlerine başlayan Kerry Group da yeni sayının konukları arasında yer aldı. Kerry Türkiye‘nin Ev Dışı Tüketim kanalı Ülke Satış Müdürü Kuzey Sinnar, markanın sektördeki başarısını ve güncel Ar-Ge çalışmalarını, Horeca Mailing Gazete okuyucuları için detaylı bir şekilde anlattı.

Profesyonel Şeflerin Yeni Yıldızı!

2003 yılından beri %100 meyve suyu, meyve nektarı, meyveli içecek, UHT süt ve süt ürünlerini karton ve cam şişe ambalaj seçeneklerini nihai tüketici ile buluşturan Kızıklı Gıda, NETTO UHT Bitkisel Krema çeşitleri ile profesyonel şeflerin yeni yıldızı olmayı hedefliyor.

Bizi Takip Etmeye Devam Edin

En güncel ve trend haberleri takip etmek, yeni ürün veya ürün gruplarından haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın! Horeca sektöründeki gündem ve yenilikleri takip etmek için en etkili mecralardan biri olan Horeca Mailing Gazete‘nin renkli, canlı ve dopdolu yeni sayısını keyifle okuyacağınızı umuyoruz.

Bir sonraki sayımızda görüşmek dileğiyle…