TokenFlex POS, İşletmelerin Hayatını Kolaylaştırıyor

TokenFlex POS, İşletmelerin Hayatını Kolaylaştırıyor

Koç Topluluğu’nun finansal teknolojiler alanındaki temsilcisi Token’ın yeni nesil ödeme çözümleri markası TokenFlex, Türkiye’nin tamamen dijital yemek kartı olarak 2022 yılından bu yana sektördeki büyümesini emin adımlarla sürdürüyor. Bugün kurumsal şirketlerde ve KOBİ’lerde çalışan 60.000’den fazla kullanıcıya hizmet veren, üye iş yeri yaygınlığını her geçen gün artırarak Türkiye genelinde 30.000’den fazla noktada kullanılabilen TokenFlex, yerel market ekosistemindeki yaygınlığı ile de öne çıkıyor. Son olarak yeni ürünü Hediye Kartı’nı lanse ederek şirketlerin yan hak süreçlerine verimlilik getiren TokenFlex, yenilikçi çözümleriyle üye iş yerlerindeki ödeme süreçlerini de iyileştiriyor. TokenFlex POS ile ödemenin mobil telefon üzerinden hızlı ve kolayca alınmasını sağlarken, işletmelere gün sonu alımından yemek faturası sürecinin takibine kadar birçok kolaylık sunuyor.

Uygulamaya ilişkin değerlendirmede bulunan Token Finansal Teknolojiler Dijital Kart Müşteri Deneyimi Yöneticisi Sinan Karakaya, kullanıcı deneyimini teknoloji ile mükemmelleştirmeyi önceliklendirdiklerini belirterek, “TokenFlex üyesi işletmeler, TokenFlex POS uygulamamız ile POS cihazına bağlı kalmadan işlemlerini saniyeler içinde gerçekleştirebiliyor. Operasyon yükünü hafifleten uygulamamız, TokenFlex üye iş yerlerine iş süreçlerini daha kolay ve verimli bir şekilde yönetme fırsatı sunuyor. Çalışanların TokenFlex uygulamasında kullandığı, çok faydalı ve hızlı geri dönüşlerin alındığı “uygulama üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçme özelliği”ni TokenFlex POS uygulamasına da taşıdık. Bu sayede, üye iş yerleri de tüm taleplerini farklı bir kanala ihtiyaç olmadan iletebilecek ve aynı gün içerisinde taleplerine geri dönüş alabilecekler. Tüm bu özellikleri ile yeni TokenFlex POS uygulamamız, üye işyerlerimizin günlük operasyonel işlerini pratikleştirerek daha iyi bir deneyim yaşamalarına katkı sağlayacak.” dedi. Üye iş yerlerine yönelik uygulamalarından bir diğeri olan TokenFlex İş Ortağı Tedarik Platfomu’na da değinen Karakaya şunları da ekledi: “Üye iş yerlerimiz TokenFlex iş ortağı tedarik platfomu sayesinde avantajlı fiyatlardan faydalanarak malzeme alışverişi yapabiliyor ve TokenFlex alacaklarını vadesini beklemeden bu platformda yaptıkları alışverişlerde kullanabiliyor. Yakın zamanda, platformumuzda sunduğumuz ödeme yöntemlerini çeşitlendirerek işletmelerin hayatını daha da kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.”

Uygulamayı kullanan üye iş yerleri otomatik olarak gün sonu alabiliyor ve gün sonu alınmamış işlemlerin detaylarını görebiliyor. Yeni terminallere TokenFlex POS uygulamasını ekleyebilen kullanıcılar, TokenFlex POS uygulaması yüklü olan tüm terminalleri de görüntüleyebiliyor. Sık kullanılan harcama tutarını ödeme menüsüne ekleme seçeneği, ödeme işlemlerini pratik ve en hızlı şekilde tamamlama kolaylığı sağlarken; yine uygulama üzerinden fatura talebi oluşturabiliyor ve fatura detayları görüntülenebiliyor. İşletmelere özel kampanya ve duyurulardan haberdar olunmasını sağlayan uygulama, müşteri hizmetlerine geri bildirimde bulunmayı da kolaylaştırıyor.

www.tokenflex.com.tr

Bu bir advertorial haberdir.