Horeca Sektörü İçin Mobil ve Şarj Edilebilir Işık Önerileri

Horeca Sektörü İçin Mobil ve Şarj Edilebilir Işık Önerileri

TEPTA, her geçen gün genişleyen mobil, temassız ve şarj edilebilir aydınlatma koleksiyonu, Horeca sektöründe fark yaratmak isteyenlerin tercihi. 2019 Archiproducts Design Awards’ın aydınlatma kategorisinde yılın en iyi mobil masa aydınlatması ödülüne layık görülen Catellani & Smith, Giulietta BE T, Enzo Catellani tasarımı. Şarj edilebilir, mobil masa lambası, aynı zamanda el hareketlerini tanıyan dokunmatik aksamı ile kapanıp açılıyor ve ışık şiddeti yine dokunmatik olarak ayarlanabiliyor.


Işığını, dünyaca tanınan Şef Fatih Tutak’ın The Peninsula İstanbul’da bulunan restoranı Gallada’da deneyimleyebileceğiniz Giulietta BET, ince çubuk bir gövdeden ve bu yapıyı çerçeveleyen bir ışık diskinden oluşuyor. Siyah ve antik pirinç tonlarında sunulan taşınabilir aydınlatma, üç farklı ışık yoğunluğuna ayarlanabiliyor. En yüksek ışık şiddeti ayarı ile kullanıldığında 3,5 saat, orta şiddette ışık şiddeti ile kullanıldığında 10 saat, en düşük ışık şiddeti ile kullanıldığında ise 20 saate kadar şarj edilmeden kullanılabiliyor. USB girişi olan tasarım, toplam 4 saatte şarj oluyor.


TEPTA Aydınlatma’nın Avrupa Standartlar Enstitüsü tarafından, çevresel faktörlere karşı dayanıklılık göstergesi olarak belirlenmiş IP Kod (Ingress Protection Code) sistemine uygun olarak tasarlanmış ürünlerinden oluşan koleksiyonu, Şef Fatih Tutak’ın The Peninsula İstanbul’da benzersiz bir gastronomi deneyimi sunduğu Gallada başta olmak üzere pek çok otelde, restoranda ve kafede tercih ediliyor.

www.tepta.com