Horeca Sektörü İçin Ödeme İşlemleri Artık Daha Kolay!

Horeca Sektörü İçin Ödeme İşlemleri Artık Daha Kolay!

Afanda Barkod Sistemi A.Ş., perakende sektöründe yenilikçi çözümler sunmaya ve Türkiye’nin öncü teknoloji şirketi olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. Şirket; POS terminalleri, barkod okuyucular, fiş ve barkod yazıcılar ve tüm pos terminal aksesuarları gibi ürünler geliştirerek işletmelerin verimliliğini artırmayı hedefliyor.

Afanda Barkod Sistemi A.Ş tarafından üretilen AfandaZL-1500 Dokunmatik Pos PC Terminali, işletmelerin ödeme işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyor. Kullanıcı dostu dokunmatik ekranıyla birlikte güçlü performansıyla da dikkat çeken bu kullanışlı cihaz; perakende satış noktalarında, restoranlarda, otellerde ve diğer ticari mekânlarda yaygın olarak kullanılıyor.

ZL-1500’in yüksek performanslı bir i5 işlemci ve geniş bellek kapasitesine sahip olması, yoğun iş yüklerini kolaylıkla yönetebilme ve hızlı bir şekilde ödeme işlemlerini gerçekleştirme imkânı sağlıyor. Ayrıca terminale entegrebir MSR kart okuyucunun olması, müşteri sadakat kartlarını hızlıca okuyabilme ve ödemeleri doğru bir şekilde kaydedebilme şansı da veriyor.

AfandaZL-1500 Dokunmatik Pos PC Terminalinde bulunan 15’’ dokunmatik ekranın boyutu ve yüksek çözünürlüğü sayesinde kolaylıkla iş yerinize en uygun otomasyon programı ile menüler arasında gezinebilir, ödeme tutarlarını girebilir ve işlem detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca terminalde bulunan çift ekran ile entegre 12’’ müşteri ekranı ile reklamlarınızı kolayca yapabilir,  müşterilerinizi satış veya mağazanız hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Afanda Barkod Sistemi A.Ş.,Afanda ZL-1500 Pos PC Terminal ve diğer tüm Afanda ürünlerinebayiler aracılığı ile veya online perakende platformları ve e-ticaret platformları, Afanda POS PC Terminali gibi ürünleri satan satıcılardan temin edebilirsiniz.

www.afandaturkiye.com