Baldan Daha Fazlası!

Baldan Daha Fazlası!

Queenida Honey, kahvaltılık bir baldan öte sağlık için tüketilecek prolin ve antioksidan değeri yüksek bir bal olarak tüketicilerle buluşuyor. Queenida Honey, Dünya’da Alp Dağları’ndan sonra oksijen oranı en yüksek ikinci bölge olan Kaz Dağları’nda üretiliyor.

Queenida Honey, üç bal grubundan oluşuyor. Prolin500, kahvaltıya uygun ve 1000 prolin değeri altında olan; Prolin1000, günde bir kaşık tüketilmesi uygun ve 1000-1500 prolindeğerleri arasında olan; Prolin1500,sınırlı miktarda üretimi sağlanmakta olup günde bir kaşık kullanılması önerilen ve 1500prolin değeri üzerinde çıkan bal grubu olarak tüketicilerle buluşuyor. Queenida Honey, ham bal olarak üretilip pastörizasyon ve ısısal işleme tabi tutulmamaktadır. Böylece balın içinde bulunan vücuda faydalı enzim ve mineraller yok olmamaktadır.

Queenida Honey markasının bir de çok güçlü bir antioksidan olan propolisli karışımları bulunuyor. Propida olarak adlandırılan bu karışımlar, 12 farklı çeşitten oluşuyor. Ayrıca bölgede yetişen 800’den fazla bitki florasından ve özellikle 70 şifalı endemik bitki florasından en etkilisi olan yabani sarımsak ile kestane, meşe ve çam ağaçlarından salgı balı olarak oluşturuluyor.

Büyük bir özenle, hak ettiğin değerle… Doğaya saygımdan, sana olan sevgimden” sloganıyla ilk günden itibaren aynı heyecan ve hassasiyetle çalışmalarını sürdüren Queenida Honey, günden güne artan daha iyisini yapma arzusuyla tüketicilerine ürünlerini sunmaya devam etmektedir.

www.queenida.com