Horeca Sektörünün Öncüleri Burada Buluşuyor!

Horeca Sektörünün Öncüleri Burada Buluşuyor!

Antalya Anfaş Fuar ve Kongre Merkezi, 16-19 Ocak 2024 tarihleri arasında TT Global Fuarcılık tarafından düzenlenen 34. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’na ev sahipliği yapacak. Anfaş Hotel Equipment, Türkiye’nin Horeca sektörünün önde gelen organizasyonlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Anfaş Hotel Equipment Fuarı, otelcilik, restoran ve kafe sektörünün profesyonellerini bir araya getirerek en son trendleri, yenilikleri ve iş fırsatlarını sunacak. Katılımcılar, tasarım ve teknolojinin en son gelişmelerini inceleyebilecek, yenilikçi ürünlerle tanışabilecek ve sektör liderleri ile ağ kurma fırsatı bulacaklar.

Fuarın resmî web sitesi olan anfashotelequipment.com adresinden kayıt yaptırmak ve etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek mümkün. Bu heyecan verici etkinlik, katılımcılarına sektördeki geleceği şekillendirme fırsatı sunuyor ve işletmelerin büyümesine katkıda bulunacak bir platform olacak. 34. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’nı kaçırmayın, çünkü Horeca sektörünün yükselen yıldızları ve liderleri burada buluşuyor!

www.anfashotelequipment.com