ISS Türkiye Lezzetli Yarışın Galibi Belli Oldu

ISS Türkiye Lezzetli Yarışın Galibi Belli Oldu

5-8 Şubat tarihlerinde düzenlenen Alanya Belediyesi Altın Kepçe Turizm 8. Gastro Alanya Uluslararası Yemek Yarışması’na ISS Türkiye şefleri damgasını vurdu. On yedi altın madalya, bir gümüş, üç de bronz madalyanın geldiği yarışmanın Altın Şefi ise Hakan Aykut oldu.

ISS Türkiye şefleri 5-8 Şubat tarihleri arasında Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen Altın Kepçe Turizm 8. Gastro Alanya Uluslararası Yemek Yarışması’na katıldı.

8 kategoride 15 şef ile yarışan ISS Türkiye, 17 altın, 1 gümüş, 3 de bronz madalyanın sahibi oldu. Madalyalar kuzu, balık, Uzak Doğu yemekleri, yöresel yemekler, restoran tatlıları, makarna ve özel yetenekli şefler kategorilerinden gelirken, Hakan Aykut ise Altın Şef seçilerek şampiyonluk kupasını kaldırdı.

ISS Türkiye Catering Şefleri Enfes Lezzetler Yaratıyor

120 yılı aşan global tecrübesi ile Türkiye’nin 60’tan fazla ilinde, üstün standartlardahizmet veren ISS Türkiye şefleri ustalıklarıyla göz doldurdu. ISS şefleri enfes lezzetler yaratarak Alanya’da fırtına gibi esti ve yarışmada takım halinde üstün başarı gösterdi.

www.issworld.com