Coffex İstanbul, 04 – 07 Mayıs 2023 Tarihleri Arasında 5. Kez Kahve Severleri ve Profesyonelleriyle Buluşacak

Coffex İstanbul,  04 – 07 Mayıs 2023 Tarihleri Arasında 5. Kez Kahve Severleri ve Profesyonelleriyle Buluşacak

Kahve Profesyonellerinin ve Tutkunlarının 5. Buluşması Coffex İstanbul,  04 – 07 Mayıs 2023 Tarihleri Arasında 5. Kez Kahve Severleri ve Profesyonelleriyle Buluşacak

“İşinizi ve Keyfinizi Büyütün” sloganıyla start alan Coffex İstanbul Kahve Endüstrisi Fuarı,  04-07 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezinde kapılarını beşinci defa ziyarete açacak.  ENC Uluslararası Fuar ve Org. Hiz.Ltd.Şti tarafından düzenlenecek fuara bu yıl 100 civarında firma ve 500’den fazla markanın katılımı bekleniyor.

Coffex İstanbul Fuarı, Türkiye’de Kahve endüstrisi ve bu endüstriyi destekleyen paydaş ürünler konusunda yapılan tek ve en önemli fuar olma özelliği taşıyor. Kahve profesyonellerinin ve kahve tutkunlarının her yıl merak ve heyecanla beklediği fuar kahve tutkunlarını bir araya getirirken seminer ve workshoplarla fuara gelen ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacaktır.

Fuarda profesyonel kahve makinaları, coffee shoplar, 3. dalga kahve akımı ve nitelikli kahve temsilcileri, kahve çekirdeği toptancıları, roasterlar, kahve kavurma makinaları, değirmen firmaları, ev tipi kahve ve çay makinaları, geleneksel Türk kahvecileri, kahve makinası ihracat ve ithalatçıları, Cold Brew kahve ve içecekler, coffee shoplar, kahve ve kafelerin yan ve destek ürün markaları, çikolata ve kakao sektörü, ülkeler, butik çay ve tasarımcılar bulunuyor.

Coffex İstanbul 2023, Düzenlediği Etkinliklerle De Ziyaretçi Ve Katılımcılarının İlgi Odağı Olacak

2023 Coffex İstanbul Fuarın’da kahve  tutkunlarının ilgiyle takip edeceği etkinliklere ev sahipliği yapacak, Coffex deneyim alanında firmaların ürünleri ve markalarını, interaktif sunumlarla daha geniş kitlelere tanıtma imkanı sunulacak, kahve endüstrisinde sponsorların desteklediği kahvenin marka koferansı  Coffex  Creative kapsamında duayenlerin, yöneticilerin, ünlülerin seminerleri, panelleri, sunumları, sohbetlerinin yanı sıra inovasyon, 3. nesil kahve ve yaratıcı birçok marka ile bir iş konferansı ve başarı  platformu olarak devam edecektir.

Coffex  Akademi alanlarında yer alacak Kahve, kavurma ve barista akademileri ile eğitim, workshop ve tadım etkinlikleri, Espresso, Türk kahvesi, kakao, çikolata konularında workshoplar, tadımlar kahve tutkunlarının keyfini geliştirecektir. Firmaların çeşitli lansmanları ve etkinlikleri Coffex İstanbul 2023’de katılımcı ve ziyaretçilerin ilgi odağı olacak.

www.coffexistanbul.com