Kahvenin Tüm Renkleri Bir Arada

Kahvenin Tüm Renkleri Bir Arada

Chroma Coffee, hızlı kahvenin tek düze bir tat sunması gerekmediği düşüncesi ile sürekli daha nitelikli ürünler geliştirmek amacı güdüyor.

Chroma Coffee’de premium kahve çekirdeklerden oluşan farklı lezzette Nespresso’ya uygun kahve kapsülü seçenekleri sunuyoruz.

Ekibimiz, özenle seçilmiş kahve çekirdeklerinin sunduğu aroma ve lezzetleri tam olarak yansıtabilmek için her bir kapsülümüz için özel kavurma profilleri ve reçeteler geliştirdi. Bu sayede her bir Chroma kapsülü sizi zengin, kompleks ve renkli bir yolculuğa çıkarır.

Çekirdek seçiminden, kavurma ve gazdan arındırmaya kadar kahvenin kapsüllerimize dolduğu ana dek, her işlem üst düzey ekipmanlar ve deneyimli ekibimizce takip edilmekte ve özenle gerçekleştirilmektedir.

Chroma Coffee olarak ürün kalitesine ve kalite kontrole büyük bir önem vermekteyiz. Sürekli kalite kontrol altında üretim yaparak müşterilerimize müşterilerimize sadece en iyi ürünün sunulmasını ve müşteri deneyimini etkileyecek tüm süreçleri elimine etmeyi hedefliyoruz.

Deneyimli ekibimiz ve otomatik kalite kontrol ekipmanlarımız ile kapsüllerimizin her birine yalnızca en iyi ve en taze kahvenin doldurulmasını sağlıyor.

Bu sayede her zaman mükemmel bir fincan kahveye hızlıca ulaşmanızı ve kahve keyfinizin hiç bozulmamasını hedefliyoruz.

Kapsül kahve algısını değiştirme motivasyonuyla zaman, ekipman ve uzmanlık gereksinimi olmadan da cafe kalitesinde bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz.

Chroma Coffee olarak 10’lu kutularımız haricinde Horeca sektörüne uygun, 20 ve 30’lu kutu formatlarında da üretim yaparak geniş bir yelpazede kahve kapsülü çözümleri sunuyoruz.

www.chromacoffee.co