Kahveseverlerin Ortak Buluşma Noktası

Kahveseverlerin Ortak Buluşma Noktası

Kahve, bir damak şöleninin eşsiz yolculuğudur. Meiano Coffee & Roastery, bu yolculuğun merkezindeki en özel kahve çekirdeklerini, kahveseverler için özenle seçiyor.

Kahve çekirdekleri dünyanın dört bir yanından titizlikle seçilerek, uzmanlar tarafından özenle kavruluyor. Her kahve çekirdeğinin karakteristik lezzeti ve özgün aroması korunarak, kahveseverler için özel olarak hazırlanıyor. Kahve çekirdeklerinin içindeki potansiyeli en üst düzeye çıkarmak için çalışmalarını yürüten Meiano Coffee & Roastery’nin uzman ekipleri, her çekirdeği ayrı ayrı değerlendirerek ve optimal kavurma profilleri oluşturarak en lezzetli sonuçlara ulaşıyor. Kahveler haftalık kavruluyor, talep edilmesi halinde sipariş edildiği gün öğütülerek taze kahveye ulaşma imkanı sunuluyor.

Meiano Coffee & Roastery’nin ürün gamında bulunan Brezilya Cerrado Kahvesi, toptan ve bireysel satışlarda en çok tercih edilen ürün olarak öne çıkıyor. Brezilya’da en iyi kahve yetiştirilen bölgesi olan Cerrado’da toplanan kahve çekirdekleri, düşük asiditesi ve çikolata notaları ile kahveseverlerin ilk tercihi. Özellikle güne erken saatlerde başlayan için ideal bir kahve olan Cerrado; mükemmel dengesi, yumuşak içimi ve fındık kabuğu rengindeki kreması ile fark yaratıyor.

Meiano Coffee & Roastery ürün grubu içerisinde en çok sevilen bir diğer ürün ise Supernova Blend Çekirdek Kahvesi. Özenle seçilen Brezilya, Kolombiya ve Guatemala kahve çekirdeklerinin harmanlanmasıyla ortaya çıkan yoğun kahve aroması, kahveseverlerin damağında kalıcı lezzetler bırakıyor.

Volkanik bölgelerin verimli topraklarında yetişen kahve çekirdeklerinin oluşturduğu eşsiz harman; hafif, nanarenciye asiditesiyle dengeli ve aromatik içimli bir kahve deneyimi sunuyor.

Kahveseverlerin ortak buluşma noktası Meiano Coffee & Roastery, en taze ve en özgün kahve lezzetlerinizi müşterileriyle paylaşmak için sabırsızlanıyor. Bir fincan kahve eşliğinde bu lezzetli yolculuğa çıkmak için hazır mısınız?

www.meia.com.tr