Katkısız, Doğal ve Sağlıklı Lezzetler

Katkısız, Doğal ve Sağlıklı Lezzetler

Sağlıklı, bilinçli ve fonksiyonel beslenmenize destek veren Kudos, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında yetişen, binlerce yıldır insanlara sağlık ve enerji veren besinlere, modern hayatın hızlı akışı içerisinde kolayca ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Besleyiciliği ve lezzetleri ile güncel diyetlerde de sıkça tercih edilen bu ürünleri, tamamen katkısız ve doğal olarak sunuyor. Bilindik tariflerin besleyiciliğini artırıyor, “Atıştırmalık” kelimesini yeniden tanımlıyor. Böylece yediklerine titizlikle yaklaşan ve bedenine iyi bakanlara günlerinin her anında eşlik ediyor.

Kudos ailesi ilk olarak pancar tozu, brokoli tozu, ıspanak tozu, havuç tozu, limon kabuğu tozu gibi yemeklerinize, çorbalarınıza, yumurta ve omletlere, kısacası tüm yemeklerinizin besin değerini ve besleyiciliğini artıracak ürünler ile ortaya çıktı. Daha sonra ise çilek kurusu, muz kurusu, mango kurusu, ananas kurusu, hurma kurusu, portakal kurusu gibi bir çok meyve kurusu ile günün her saatinde sağlıklı şekilde atıştırmak isteyenlerin yanında olacak şekilde genişledi. Şimdi de dut unu, keçiboynuzu unu, karabuğday unu, teff unu gibi fonksiyonel unlarla ailesini genişletiyor, mutfağınızın her köşesine glutensiz, vegan, ışınlamasız ve besleyici ürünler ile değer ve sağlık katıyor.

Kudos ürünleri kullanılan özel teknikler sayesinde düşük ısıda uzun sürede kurutularak elde ediliyor. Bu sayede besin değerlerinin kaybının önüne geçilirken lezzetten ödün vermeyenler de unutulmuyor. Bu sayede keyifle ve afiyetle yiyebilecekleri ve onlara iyi gelecek besinler sunmanıza destek oluyor.

www.hayfene.com