Knorr Çabuk Noodle’dan Yenilenen Lezzetler

Knorr Çabuk Noodle’dan Yenilenen Lezzetler

Dünya şeflerinin uzmanlığını yapımı kolay tariflerle tüketicilerle buluşturan Knorr, Çabuk Noodle lezzetlerini yeniledi. Daha uzun hamurları leziz baharatlarla harmanlayan Knorr’un yenilenen Acılı Domatesli, Tavuk Çeşnili ve Körili Çabuk Noodle lezzetleri raflarda yerini aldı. 

1838’den bu yana tüm dünyada şeflerin uzmanlığını ve lezzetli yemeklerin hayata kattığı keyfi yapımı kolay tariflerle insanlarla paylaşan Knorr, Çabuk Noodle lezzetlerini yeniliyor. Daha uzun ve lezzetli hamuruyla özenle hazırlanan Knorr baharatları bir araya getirilerek yenilenen Acılı Domatesli, Tavuk Çeşnili ve Körili Çabuk Noodle’ları ile Knorr hem lezzeti hem de eğlenceyi katlıyor. Hazırlaması üç dakika kadar kısa, damaklarda kalan tadı ise uzun süren bu yenilenen lezzetler, dünya mutfağının eşsiz tadını hızlı ve lezzetli yapımıyla her an her yerde noodleseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Yoğun geçen güne hızlı ve lezzetli çözüm: Knorr Çabuk Noodle

 Daha uzun ve ince hamuruyla yemek yemeye eğlence katan ve yenilenen Knorr Çabuk Noodle lezzetleri, kolay yapımıyla yoğun geçen bir güne hızlı ve lezzetli çözümler sunuyor. Yenilenen baharatları ve farklı çeşitleriyle Knorr Çabuk Noodle’lar hızla akıp geçen güne doyamayanları lezzete doyurmak için birçok seçenek sunuyor. Yapımı üç dakika süren Knorr Çabuk Noodle lezzetlerini tatmak içinse üç basit adımı uygulamak yetiyor. Knorr şeflerinin özenle hazırladığı noodle’lar önce kaynar suya koyuluyor, ocakta kısık ateşte pişiriliyor ve geriye sadece keyfini çıkarmak kalıyor.

Tat, hamur ve baharat dengesinin Knorr lezzeti ve kalitesiyle birleştiği Knorr Çabuk Noodle’lar üç farklı çeşidiyle her damak zevkine uygun seçenekler sunarak herkesi lezzete doyuruyor.

www.knorr.com