Korkmaz Filtre Kahve Severleri Drippa Filtre Kahve Makinası İle Buluşturuyor

Korkmaz Filtre Kahve Severleri Drippa Filtre Kahve Makinası İle Buluşturuyor

Sıcak tutma ve aroma artırıcı özelliği ile öne çıkıyor

Korkmaz yeni Drippa Filtre Kahve Makinesiyle filtre kahvenin en lezzetli ve en pratik halini kahve severlerle buluşturuyor. Dakikalar içinde taptaze kahveler yapan Korkmaz Drippa Filtre Kahve Makinesi, sıcak tutan zemini, otomatik zaman ayarı, aroma artırıcı özelliği ile hızlı ve pratik bir kahve deneyimi sunuyor.

Korkmaz, geniş haznesi ve sıcak tutma özelliği ile öne çıkan yeni ürünü Drippa Filtre Kahve Makinesini kahve severlerle buluşturuyor. Pratik kullanımı ile dakikalar içinde kahveyi hazırlayan ve 2 saat boyunca sıcak tutan Drippa Filtre Kahve Makinesi, özel demleme teknolojisi sayesinde her bardakta eşit lezzette ve aromada kahve içmeyi sağlıyor.

Konforlu ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor

Korkmaz Drippa Filtre Kahve Makinesi, 1.250 ml’lik geniş haznesi ile tek seferde 10 fincan kahve yapmaya imkan tanıyor. Otomatik zamanlama özelliğinde bulunan geri sayma ve saat kurma programları ile istenilen saatte kahveyi demleyen Korkmaz Drippa Filtre Kahve Makinesi, aroma artırıcı özelliği ile ise yoğun kahve sevenlere mükemmel bir deneyim sunuyor. 2 saat sıcak tutan zemini, cam haznesi, vakumlu tabanı ve damlatma önleyici sistemi ile konforlu bir tasarıma sahip olan Korkmaz Drippa Filtre Kahve Makinesi, yıkanabilir filtresi ile de hijyenik ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

Krem, ınox, siyah renkleriyle her mutfağa uyum sağlıyor.

Korkmaz’ın Drippa Filtre Kahve Makinesi ile diğer ürünlerine Korkmaz mağazalarından ve https://www.korkmazstore.com.tr/ internet mağazasından ulaşılabiliyor.

www.korkmazstore.com.tr