Livendo’dan Az Dozaj İle Yoğun Lezzet Deneyimi 

Livendo’dan Az Dozaj İle Yoğun Lezzet Deneyimi 

Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Lesaffre, Livendo Serisi ile birbirinden farklı içerikleri ile fırıncılara orijinal lezzette ekmekler üretmesi için yardımcı olmaya devam ediyor.

Farklı ekmek çeşitlerinin üretiminde gönül rahatlığı ile kullanılabildiği gibi, fırıncıların farklı hammaddeler ekleyerek oluşturdukları kendilerine has tariflerine eşlik eden Livendo Serisi ile enfes lezzetler yaratmaya hazır olun.

170 yılı aşkın süredir ekmek mayası sektörünün dünya lideri Lesaffre, Livendo Tam Buğday Sıvı Ekşisi, Livendo Tam Buğday Aktif Sıvı Ekşisi, Livendo Çavdar Sıvı Ekşisi ve Livendo Durum Sıvı Ekşisi ile raflarındaki ekmek çeşitliliğini arttırarak farklılık yaratmak isteyen fırıncılar için birbirinden zengin içerikler sunmaya devam ediyor.

Livendo Tam Buğday Sıvı Ekşisi, fırınınızda mevcut üretim şeklinde değişiklik yapmanıza gerek kalmadan ekşi hamur ekmeği üretebilme imkanı sağlar. Livendo Tam Buğday Aktif Sıvı Ekşisi, tam buğday unundan elde edilmiş bir aktif, yani içeriğindeki ekşi maya bakterilerinin ve mayalarının canlılığını koruduğu sıvı ekşi hamurdur. Doğal ekşi hamur bakterileri ile fermente edilmiş undan oluşur. Tamamen hijyenik koşullarda, yüksek kaliteye sahip ekşi hamur bakterileri ve maya suşlarının birleşimi ile üretilmiştir. Bu sayede son ürün kalitenizi garanti eder. Livendo Tam Buğday Aktif Sıvı Ekşi ile her bir un paçalında veya reçetede farklı aromalar üreterek, farklı lezzette, kokuda ve görüntüde ekmekler üretebilir, böylece başka hiçbir yerde bulunmayan, kendinize has, fırınınıza özel ekşi hamur ekmekleri üretebilirsiniz. 

Livendo Çavdar Sıvı Ekşisi, çavdar unundan elde edilmiş bir deaktif sıvı ekşi hamurdur. Deaktif ekşi hamurlar, doğal ekşi hamur bakterileri ve mayaları ile unun fermente edilmesinden oluşur. Deaktif olması yani canlı organizma aktivitesinin ortadan kaldırılmış olması sayesinde uzun bir raf ömrüne sahiptir, saklama koşullarında kolaylık sağlar. Livendo Durum Sıvı Ekşisi, durum unundan elde edilmiş bir deaktif sıvı ekşi hamur olup fırınınızda mevcut üretim şeklinde değişiklik yapmanıza gerek kalmadan ekşi hamur ekmeği üretebilme imkanı sağlar. 

Her defasında aynı kalite

Tüm seri, kullanıma hazırdır ve sıvı formda olduğundan, hamura kolaylıkla, homojen olarak dağılır. Seri üretim yapan noktalarda bile uzun fermantasyon sürelerini ortadan kaldırarak, her bir üretimde veya un paçalında kendine has aynı standart aromada, kokuda ve görüntüde ekşi hamur ekmekleri üretmenizi sağlar. Böylece müşterilerinize her defasında aynı standart kalitede ve lezzette ekşi hamur ekmekleri sunabilirsiniz.

Ekmekte farklı aromalar veya çeşitlilik arayan müşterileriniz, Livendo ile yapılmış ürünlerde istedikleri kalitede ekmeklere ulaşacak, ekmeğin yoğun aroması ve hissedilir kokusu ile tatmin edici bir lezzet deneyimi yaşayacak.

www.lesaffre.com.tr