MHI Split Klimalar ile Yaza Ferah ve Tasarruflu Bir Merhaba!

MHI Split Klimalar ile Yaza Ferah ve Tasarruflu Bir Merhaba!

Yüksek hava kalitesi ve enerji tasarrufu sağlayan yapısıyla dikkat çeken MHI Split Klimalar, her türlü iç mekana uyum sağlayan şık tasarımları ile de öne çıkıyor. Akıllı teknolojileri ile kolay kullanım imkanı sunan MHI Split Klimalar bütçe dostu özellikleriyle ise oldukça avantajlı ve konforlu bir iklimlendirme deneyimi sunuyor.

Hava sıcaklarının artması ve yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte klimalara ihtiyaç artarken, tasarruf sağlayan ve hava kalitesini yükselten klima tercihi de önem kazanıyor. Form MHI (Mitsubihi Heavy Industries) split klimalar, sıcaklık kontrolünü sağlayarak havayı temizliyor ve yaşam alanlarının kalitesini artırıyor.

Yüksek enerji tasarrufu ile düşük maliyetli iklimlendirme çözümleri sunuyor

Bütçe dostu MHI split klimalar, enerji verimliliği yüksek ve maliyet açısından da avantajlı iklimlendirme çözümleri sunuyor. Geleneksel soğutma ve ısıtma yöntemlerine kıyasla daha az enerji tüketen ürün, bu özelliğiyle çevresel sürdürülebilirliğe de katkı sağlıyor. Kolay kullanım imkanı sayesinde ihtiyaç duyulan iklimlendirme değerlerine kısa sürede ulaşılmasını sağlayan MHI split klimalar, yüksek enerji tasarrufu sağlıyor.

Diamond Serisi, hareket sensörü sayesinde gereksiz enerji sarfiyatının önüne geçiyor

MHI’nin Diamond Serisi ise üstün özellikleri sayesinde oldukça öne çıkıyor. Ürün iç ve dış ortam sıcaklıklarını hesaplayarak kendi çalışma modunu ve sıcaklık ayarlarını belirlerken, hareket sensörü sayesinde gereksiz enerji tüketiminin önüne geçiyor. Klima bir saat boyunca hareket algılamazsa veya herhangi bir komut verilmezse ‘stand-by’ moduna geçerek çalışmayı durduruyor. Cihazın üzerindeki sensörler, bir insan hareketi algıladığında ise tekrar çalışmaya başlıyor. Hareket sensörü iç ortam aktivitesini algılayarak (ortamdaki kişi sayısı, hareketlilik) kapasitesini ayarlayan Diamond Serisi hem tasarruf sağlıyor hem de ihtiyaca tam cevap veriyor. Kendini temizleme özelliği sayesinde ise klima üzerinde toz birikmesinin önüne geçiyor.

Diamond Serisi, şık tasarımıyla her türlü iç mekana zerafet katıyor

Son teknoloji ile donatılan MHI Diamond Serisi Inverter klimalar 9.000, 12.000 ve 18.000 BTU olmak üzere 3 model ile tüketiciyle buluşuyor. ADESIGN Tasarım Ödülü sahibi olan Diamond Serisi klimalar, zamana meydan okuyan tasarımları ve stil sahibi çizgileriyle her türlü iç mekanda farklı tarzını yansıtıyor. Kullanıcı dostu arayüzleri ve akıllı kontrol seçenekleriyle konforlu bir kullanım deneyimi yaşatan Diamond Serisi, foto katalitik yıkanabilir koku filtresi, alerjen filtresi ve temizleme sistemi sayesinde sayesinde de kötü kokuya ve alerjik reaksiyonlara sebep olan moleküller temizleniyor. Böylece odadaki havanın daima temiz kalması sağlanıyor.

www.form-mhiklima.com