Öztiryakiler Bir Kez Daha İhracat Lideri

Öztiryakiler Bir Kez Daha İhracat Lideri

Öztiryakiler İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni’nde Birinciliğini Korudu

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından 14 yıldır düzenlenen “2023 İhracatın Metalik Yıldızları” ödül töreni geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

“2023 İhracatın Metalik Yıldızları” ödül töreninde Öztiryakiler ilk günden beri değişmeyen liderliğini bu senede “Endüstriyel Mutfak Ürünleri” kategorisinde korudu.

1958 yılında kurulan Öztiryakiler, sektöründe sağladığı başarı ve tecrübesiyle 2000’i elektrikli ve gazlı cihaz, 5000’e yakın ürün çeşidinin üretildiği toplam 140.000 m² üretim alanında 1600 çalışan ile gerçekleştirmektedir. Türkiye’de sektörün öncü üreticisi olmasının yanında ihracatta da aynı başarıyla 5 kıtada 130 ülkeye yaptığı ihracatla lider konumdadır. Öztiryakiler Türkiye’nin her iline ulaşan yaygın satış ve servis ağına sahip, dünyada 106 satış ve 83 satış sonrası servis hizmet noktası ile global tanınmış markalar arasında yer almakta. Orta Doğu, Avrupa, Afrika, Asya ve Güney Amerika kıtalarında satış kanallarıyla ihracatta hızlı bir büyümeye devam ediyor.

oztiryakiler.com.tr