Godıva Bayram Koleksiyonu ile Mutluluğu Paylaşın!

Godıva Bayram Koleksiyonu ile Mutluluğu Paylaşın!

Godıva, muhteşem lezzetlerini bir araya getirdiği yeni Bayram Koleksiyonu ile mutluluğu paylaşmanın en harika yolunu sunuyor. 

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası Godıva, özenle tasarladığı Bayram Koleksiyonu ile sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz keyifli bayram buluşmalarının vazgeçilmezi oluyor. İkonik Belçika çikolatalarını şık sunumlarla buluşturan Godıva, çikolata severlere birbirinden özel hediye seçenekleri sunuyor. Godıva Bayram Koleksiyonu’nda, klasikten vazgeçemeyenler için geleneksel madlen çikolataların eşsiz lezzetini sunan Finesse Koleksiyonu ve Belçika pralinlerinin bir arada bulunduğu ikonik Gold Koleksiyonu öne çıkıyor. Napoliten, domes, madlen çikolata ve pralinlerden oluşan hediye alternatifleriyle her zevke uygun zengin ürün seçkisi sunan Godıva, farklı hediye seçenekleri arayan çikolata severlerin favorisi olmaya devam ediyor. Ayrıca Bayram Özel Çikolata Sepeti seçeneğiyle herkesin en sevdiği çikolatayı bulabileceği olağanüstü bir hediye seçeneği sunuyor.  

İkonik Belçika çikolatalarının birbirinden şık sunumlarla buluştuğu Godıva Bayram Koleksiyonu 11 Mart itibariyle tüm Godıva mağazalarında ve web sitesinden satışa sunuluyor. 

www.godiva.com.tr