Peyman’ın Pazarlama Direktörü Onat Kıcalı Oldu

Peyman’ın Pazarlama Direktörü Onat Kıcalı Oldu

Kuruyemiş ve sağlıklı atıştırmalık sektörünün öncü markalarından Peyman’ın Pazarlama Direktörlüğü görevine Onat Kıcalı getirildi. Pazarlama faaliyetlerinin hayata geçirilmesine liderlik edecek olan Kıcalı, şirket hedefleri doğrultusunda bu faaliyetlerin geliştirilmesi ile birlikte Ar-Ge ve iletişim süreçlerinden de sorumlu olacak.

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olan Onat Kıcalı, kariyerine 2007 yılında Nielsen’de başladı. 4 yıl boyunca Nielsen’de başarılı çalışmalara imza atan Kıcalı, daha sonra Diageo’ya geçti. İlk olarak, Marka Müdür Yardımcısı görevini üstlenen Kıcalı, ardından Marka Müdürü ve Grup Marka Müdürü pozisyonlarında görev aldı.

İçecek, gıda ve hızlı tüketim sektörünün lider markaları olan Coca Cola, Reckitt Benckiser ve Tadım gibi firmalarda da Pazarlama Müdürü pozisyonlarında görev alan Kıcalı, 2022 yılı itibarıyla, OYAK Holding bünyesi altında bulunan Tamek markasının Pazarlama Müdürü görevini üstlendi. Mayıs 2024 tarihi itibarıyla ise Peyman’da Pazarlama Direktörü olarak görev alacak.

https://www.peyman.com.tr/