Porland, Yeni Nevresim Koleksiyonu İle Yatak Odalarını Sonbaharın Atmosferiyle Buluşturuyor

Porland, Yeni Nevresim Koleksiyonu İle Yatak Odalarını Sonbaharın Atmosferiyle Buluşturuyor

Ev ve yaşam ürünlerinde estetik ve zarafetin buluşma noktası Porland, mevsimin renklerini ve doğanın enerjisini yansıtan yeni sezon nevresim takımları ile yatak odalarına şık ve sıcak bir hava katıyor.

Sonbaharla beraber serin havalar da kendini göstermeye başladı. Bu dönemde uzun kollu trikolar ve ceketler gardıroplarda kendine yer bulurken, yatak odalarında da yorganlar ve nevresimler çıkmaya başladı.Porland Garden Life, Palm Lila,Indianevresim takımlarıyla sonbaharın huzurunu odalara taşıyarak yeni sezon için yüzde 100 pamuktan üretilen şık ve sıcacık bir seçenek sunuyor. Porland, her zevke hitap eden yeni nevresim takımlarıyla sonbaharın sıcaklığını ve dingin ruhunu evlere getiriyor.

Porland’dan sonbahara estetik dokunuş

Koleksiyonda yer alan Garden Life Nevresim Takımı, yatak odalarına sıcaklık ve renk katmak isteyenler için eşsiz bir alternatif olarak öne çıkıyor. Yumuşak bej alt tonu üzerinde yer alan zarif çiçek desenlerinden oluşan tasarımı ile sonbaharın sakin ve huzur dolu enerjisini odalara taşıyan takım, her gece doğanın kucağında bir sonbahar rüyası vadediyor. Göz kamaştıran mavi rengin üzerine işlenmiş beyaz çiçekleri ile dikkat çeken India Nevresim Takımı ise, mavinin sakinliği ve beyazın saflığıyla birleşerek yatak odalarınıza estetik bir dokunuş katıyor.Eşsiz tasarımı ile sonbaharın duygusal havasını sakinlikle buluşturan nevresim takım, dinlendirici ve huzurlu bir uyku ortamı hazırlıyor. Doğadan ilham alan çiçek ve yaprak motifleriyle yatak odalarına tazelik getiren Palm Lila nevresim takımı, yeşilin en güzel tonlarıyla dingin bir atmosfer yaratıyor.

Şıklığı ve kaliteyi bir arada sunuyor

Sadece estetik değil, aynı zamanda sağlıklı bir kullanım da sunan Porland, yüzde 100 pamuktan üretilen yeni sezon nevresim takımları ile terlemeyi minimize ederek konforlu bir uyku sağlıyor. Ayrıca hava alan yapısıyla da dikkat çeken koleksiyon, dünyanın en güvenilir test ve sertifikasyon sistemlerinden biri olan Oeko-Tex sertifikası ile şıklığı ve kaliteyi bir arada sunuyor.

www.porland.com