Porland’ın doğadan esinlenen koleksiyonları kahvaltı sofralarında

Porland’ın doğadan esinlenen koleksiyonları kahvaltı sofralarında

Porselen sektöründe benzersiz sunumlara eşlik eden ve tasarımlarıyla öne çıkan Porland,  göz alıcı sofralar kurmak isteyenleri yalnız bırakmıyor. Yenilikçi çizgisi ve şık tarzıyla mutfak dekorasyonuna farklı bir soluk getiren Porland; Green Days, Animals ve Palms serileriyle kahvaltı sofranıza renk katmaya geliyor.

Renklerin pozitif enerjisini taşıyan ve özgün koleksiyonlarıyla sofra trendlerini belirleyen Porland, göz alıcı kahvaltı sofraları için birbirinden şık ürünler sunuyor. Porland, bahar aylarıyla birlikte  göz alıcı detaylarla hazırlanan günün en keyifli öğünü olan kahvaltı sofralarının eşlikçisi oluyor.

Şık sunumların adresi Porland

Doğayı ve doğallığı seven, yeşilin hâkim olduğu her yerde huzur bulanların tercihi olan Porland’ın Green Days Koleksiyonu, yaprak ve çiçek desenleriyle ruhunuza dokunuyor. 30 parçadan oluşan 6 kişilik kahvaltı takımı, kahvaltı ritüelini keyifli bir molaya dönüştürüyor.

Hayvanların doğasından esinlenilerek tasarlanan Animals Koleksiyonu, 18 parçadan oluşan 6 kişilik kahvaltı takımıyla estetik ve fonksiyonelliğin kusursuz uyumunu vurguluyor. Fil, zebra, zürafa gibi orman hayvanlarının baskılarıyla farklı bir tarz yaratan koleksiyon siyah-beyaz birlikteliğiyle zarif bir şıklık sunuyor. Modern tarzda sade ve minimal çizgilerden oluşan koleksiyon, kendinize ve misafirlerinize unutulmaz kahvaltılar hazırlama fırsatı veriyor.

Başlangıç lezzetlerine yaratıcı tasarımların yansıması

Doğadan gelen ilham, yaratıcı tasarımlarla bütünleşip; geometrik desenlerle birlikte Porland’ın Palms Koleksiyonu’na yansıyor. Palmiye yapraklarının kelebek motifiyle birlikte kullanıldığı koleksiyon; kahvaltı ve ikram ürünleri ile başlangıç lezzetlerini görsel şölene dönüştürüyor. Porland’ın özel reçetesi Alumilite porselenden üretilen bu koleksiyon, sofralarınıza sofistike bir hava katıyor.

www.porland.com