Portakal ve Okaliptus Aromalı Pratik Çay Keyfi: Cold 911

Portakal ve Okaliptus Aromalı Pratik Çay Keyfi: Cold 911

Dünyanın farklı bölgelerinden özenle toplanan çayları Türk damak tadına uygun şekilde sunan Tea Co, portakal ve okaliptusun ferahlatıcı lezzetini Cold 911’de buluşturdu.

Tea Co’nun favori tariflerinden olan ‘Cold 911’; elma, böğürtlen, okaliptüs yaprakları, portakal ve mandalina dilimlerinin mükemmel uyumundan oluşuyor. Freezy-dried teknolojisiyle kurutulmuş meyve ve bitkiler, tadı ve aromasından kayıp yaşamadan yudumlanabiliyor. Dökme ambalajı sayesinde her demlemede eşsiz meyve kokuları da yayan Cold 911, tam bir lezzet şöleni sunuyor. Her an her yerde pratik şekilde dakikalar içinde hazırlanabilen Cold 911, Tea Co’nun müslin bez çay poşetleriyle sağlıklı ve doğal bir deneyim sağlıyor. Çaya nano ve mikroplastik karışmasını önleyen %100 pamuk ve el işçiliğiyle üretilen müslin bez ambalajlar aynı zamanda yüksek tat profilini beraberinde getiriyor.

Her mevsim ferahlığı hissetmek, sağlıklı ve lezzetli bir çay keyfi yaşamak isteyenlerin tercihi olan Cold 911’e ve Tea Co’nun diğer ürünlerine web sitesinden ve yurtiçindeki 3000’den fazla işletmeden ulaşabilirsiniz.

www.teaco.com.tr