Abalıoğlu Yağ: Profesyonel Mutfakların Tercihi

Abalıoğlu Yağ: Profesyonel Mutfakların Tercihi

İzmir’deki geniş kapasiteli ve yüksek teknolojiye sahip bitkisel yağ tesisiyle Türkiye’nin büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan Abalıoğlu Yağ, 2006 yılından beri bitkisel yağ sektöründe üretimini sürdürüyor. Her tüketicisinin farklı istek ve ihtiyacına ulaşmak amacıyla geniş bir ürün çeşitliliği sağlayan Abalıoğlu Yağ, “Abalı Profesyonel Serisi” ile Ev Dışı Tüketim sektöründeki profesyonellerin mutfaktaki tüm ihtiyaçlarına da cevap veriyor. Profesyonel Seri, özellikle hafif kızartma yemek ve tatlı yapmak isteyen aşçıların tercihi oluyor, uzun dayanım süresiyle öne çıkıyor.

Abalıoğlu’nun sanayicilikteki köklü geçmişi ve deneyiminin sonucu olarak %100 yerli sermaye ile İzmir’de kurulan Abalıoğlu Yağ, 2006’dan beri herkese sağlıklı ve güvenilir gıda ulaştırma misyonuyla başta ayçiçek yağı olmak üzere bitkisel sıvı yağlar alanında üretim yapıyor.

Tohumdan şişelemeye kadar yüksek kalite standartları uygulanarak Türkiye’nin en geniş kapasiteli ve yüksek teknolojisine sahip bitkisel yağ tesislerinde üretilen Abalı Yağ ürünleri; Ev Dışı Tüketim için özel olarak geliştirilen ürün gruplarıyla da tüketicisinin ihtiyaç ve isteğine hitap ediyor. Abalı Profesyonel Ayçiçek Yağı ve Abalı Profesyonel Kızartmalık seçenekleri olmak üzere iki farklı çeşit bulunduran Abalı Profesyonel Serisi, profesyonellerin mutfaktaki tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Yüksek ısıya dayanıklı seri, mutfağında hafif ve lezzetli yemekler hazırlarken en iyisini tercih etmek isteyen tüm işletmeciler için ideal bir seçenek.

Bitkisel karışımlı sıvı yağ içeriği sayesinde hem konforlu hem de ekonomik bir kızartma deneyimi sağlayan Abalı Profesyonel Kızartmalık da kızartmalar için özel olarak geliştirildi. Bitkisel sıvı yağlarıyla yemeklere lezzet ve değer katan Abalı Yağ’ın profesyonellere özel, geliştirilmiş formülleriyle ekonomik kullanım sağlayan serisi; otel, restoran, cafe başta olmak üzere tüm Ev Dışı Tüketim sektörü için 18 litrelik teneke ambalajlarda satışa sunuluyor.

www.abaliyag.com