Saf 5. Ve 6. Mağazasını Bodrum ve Akyaka’da Açtı

Saf 5. Ve 6. Mağazasını Bodrum ve Akyaka’da Açtı

Doğal ve sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirenlerin vazgeçilmez adresi SAF Kanyon, Bağdat Caddesi, Acarkent Coliseum, Hope Alkazar Beyoğlu mağazalarından sonra yaz konseptiyle şimdi Bodrum Türkbükü sahilinde ve Akyaka Kite Beach’te yeni yerlerini hayata geçirdi. Doğadaki besinlerin gücünden ilham alan SAF, hem mağaza tasarımı hem de menüsüyle sağlıklı yaşam tutkunlarına eşsiz bir deneyim sunuyor.

Yeni açılan Saf Bodrum ve Akyaka mağazalarının yaz menüsünde, serinletici ve ferah lezzetler dikkat çekiyor. Gerçek ve doğal malzemelerle özenle hazırlanan Cool Lime ve Hibiscus Lemonade gibi içecekler, sıcak yaz günlerinde ferahlamanızı sağlarken; Red Detox ve Fat Burner gibi taze sıkım ve fonksiyonel meyve suları ise vücudunuzu arındırıyor ve enerjinizi artırıyor.

Bunun yanı sıra, tadına doyulmaz sağlıklı ve doyurucu tarifler de menüde yer alıyor. Açai Bowl, orman meyveleri ve Glow Mix protein tozu ile hazırlanan Glow the Day Smoothie ve Coco-Berry Parfait gibi seçenekler, hem lezzetli hem de besleyici özellikleriyle dikkat çekiyor. 

SAF, tariflerinde rafine şeker, aroma, koruyucu ve katkı maddeleri ile süt ve süt ürünü kullanmıyor. Geliştirilen her tarif, bedeninizi 360 derece beslemek için özenle hazırlanıyor.

SAF’ın menülerinde yer alan tüm ürünler %100 bitkisel ve yüksek protein içeriyor. Bu sağlıklı ve besleyici ürünlere, hem safnutrition.co adresinden hem de SAF mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Yazın tadını sağlıklı ve lezzetli seçeneklerle çıkarmak isteyenler için SAF, Bodrum Türkbükü sahilinde ve Akyaka Kite Beach’te sizleri bekliyor. Sağlıklı yaşamı bir adım öteye taşıyan SAF, doğadan gelen güçle yazınızı güzelleştirecek.

https://safnutrition.co