Sağlıklı Gıdaya Ulaşmanın Yolu

Sağlıklı Gıdaya Ulaşmanın Yolu

WeFarm Tarım ve Teknoloji, boş tarlaları üretim yapan çiftliklere dönüştüren yeni nesil bir tarım ve teknoloji girişimidir. Çanakkale’nin bereketli topraklarında üretim kapasitesini hızla büyüten WeFarm, yönettiği topraklarda ata tohumları ile sağlıklı, temiz gıda üretiyor. Üretmiş olduğu sağlıklı gıdanın tarladan sofraya olan yolculuğunu kayıt altına alarak tüketicilerin sağlıklı, güvenilir ve erişilebilir gıdaya ulaşmasını sağlıyor.

WeFarm, son tüketiciye sunduğu ürünlerin yanı sıra hotel, restoran ve kafelerin gıda ihtiyaçlarını sözleşmeli olarak üretiyor. Temiz tarım metodlarıyla ürettiği gıdayı düzenli seferlerle ilgili kuruluşlara ulaştırıyor. Sebze ve yeşillik, tahıl grubu, kurutulmuş meyve, un grubu (karakılçık, siyez, sarı buğday, nohut, mısır unu vb.), salça ve konserve, yer fıstığı ve fıstık ezmesi, susam ve tahin gibi çeşitli ürünleri kurumlar için üretir ve lojistiğini sağlıyor. Böylece işletmeler için tedarik zincirini kısaltarak maliyet avantajı yaratıyor.

Temiz Tarım Nedir?

Temiz tarımda toprağa ve bitkiye herhangi bir kimyasal madde uygulanmamaktadır. Kimyasal gübre, herbisit, pestisit ve türevleri WeFarm’ın üretim sistemi boyunca kullanılmaz. Üretim sonrası tüm ürünler ilgili laboratuvarlarda kimyasal kalıntı testine tabi tutulur ve 850 çeşit kimyasalın kontrolü yapılır. Sonuçlar QR kod ile etiketlere işlenir.

Farklılaşmak İsteyen İşletmeler İçin WeFarm!

Yenilikçi iş modelleri sayesinde şeflerin ve mutfakların en büyük ihtiyacı olan kaliteli gıdayı sürdürülebilir şekilde temin ediyor. Özellikle sağlıklı gıdaya talebin her geçen gün arttığı bu dönemde farklılaşmak isteyen işletmelerin aradığı kaliteli gıdayı kendi tarlalarından temin ederek katma değer yaratıyor. WeFarm’ın ürünlerini Beşiktaş’ta bulunan konsept dükkanında bulabilir veya iletişim kanallarıyla ulaşabilirsiniz.

www.wefarm.com.tr