Tchibo’dan Yaza Özel Strawberry Cheesecake ve Carrot Nut Cake

Tchibo’dan Yaza Özel Strawberry Cheesecake ve Carrot Nut Cake

Kahve uzmanı Tchibo, Cafissimo kapsül kahve portföyünü bu yaza özel birbirinden lezzetli aroma kapsül kahveleriyle zenginleştirmeye devam ediyor. Espressonun yoğun ve yaza yakışan aromalarla harmanlandığı Strawberry Cheesecake ve Carrot Nut Cake kapsül kahveleri, kahve tutkunlarına benzersiz bir lezzet deneyimi sunuyor.

70 yıllık kahve uzmanlığı ile gerçek kahve lezzetini buluşturan Tchibo, zengin bir lezzet yelpazesine sahip Cafissimo kapsül ailesiyle farklı damak tatlarına hitap eden seçenekler sunmaya devam ediyor. Aroma çeşitliliği ve kullanım pratikliğiyle kapsül kahve severlerin vazgeçilmezi Cafissimo kapsül ailesi, bu yaz iki yeni ürünü Strawberry Cheesecake ve Carrot Nut Cake ile espressonun klasik lezzetine farklı bir dokunuş getiriyor.

Güneşte olgunlaşmış çilek ve nefis cheesecake senfonisi Strawberry Cheesecake, ceviz ve tarçın dokunuşlu havuçlu kek lezzeti Carrot Nut Cake kapsül kahveleri; Tchibo’nun koyu kavrulmuş espresso çekirdekleri ile buluşarak ilk yudumundan itibaren damağınızda bıraktığı tat ile kahve severlere benzersiz bir lezzet deneyimi sunuyor.

Tchibo’nun kapsül kahve makineleri ile Strawberry Cheesecake ve Carrot Nut Cake lezzetlerini tek dokunuşla hazırlayarak keyif anınızı hızlıca yaratabilir, gerçek kahve deneyiminin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

www.tchibo.com.tr