Urla’dan Lezzetli Acı Soslar

Urla’dan Lezzetli Acı Soslar

Tohumundan hasadına kadar yetiştirdikleri acı biberlerin her aşamasını özenle takip eden ve bu biberleri hem sağlıklı hem lezzetli içeriklerle acı soslara dönüştüren Padronero, Urla menşeili bir marka.

Padron, Red Habanero, Orange Habanero, Pitch, Trinidad 7 Pot, Red Ghost, Chocolate Ghost ve Moruga Scorpion gibi Türkiye’de bulunması çok da kolay olmayan biber türlerini yetiştirip hasat eden Padronero ismini de padron ve habanero biberlerinin harmanından alıyor. Biberleri duyunca yanlış anlaşılmasın, markanın peşinde olduğu şey sadece acıyı değil, “lezzetli rç”yı yakalamak!

Acı Soslarda Aroma Zenginliği

Marka bünyesinde yıl boyunca satışta olan soslar Aromatik/Blend ve Single Origin soslar olarak ikiye ayrılıyor. Single Origin soslarda şimdilik Chocolate Ghost ve Red Habanero biberlerinin acı sosları yer alırken, Aromatik/Blend soslarda yaratılan formüller markanın sloganının neden “lezzetli acı” olduğunu kanıtlıyor.

Chinatown Bbq gibi tütsülenmiş elma ve karamelize kuru inciri acı biberlerle bir araya getiren ya da Moruga Verde gibi mandalina ve lavantayı acı biberlerle birleştiren güçlü formüllere sahip.

Soslar aynı zamanda farklı acı seviyelerine göre de ayrılıyor ve herkes kendi acı eşiğine göre sosunu seçebililiyor. Örneğin 3/10 acı seviyesindeki Peach Bum taze şeftali ve adaçayını hafif oranda acı biberlerle, 5/10 acı seviyesindeki Köfteor Allspice ise havuç, çemen ve vişne marmelatını acı biber harmanı ile bir araya getiriyor.

Şekersiz, Vegan, Kosher, Helal, Glütensiz İçerikler

“Lezzetli acı”yı yakalamaya çalışırken tüm içeriklerinin temiz, sağlıklı ve doğal olmasını hedefleyen Padronero, soslarında herhangi bir süt ürünü, hayvasal yağ, şeker ve glüten kullanmayarak vegan beslenen, glütene alerjisi olan herkese uygun lezzetler sunmuş oluyor.

Yenilenen Yüzü ve Satış Noktaları

Padronero.com’un yanı sıra Hepsiburada, Trendyol, Amazon gibi pazaryerlerinden de kolayca ulaşabileceğiniz Padronero acı soslar şimdilik İzmir ağırlıklı olmak üzere çeşitli şarküteri, mağaza, kafe ve restoranlarda da yer alıyor. Çok yakında daha fazla şehir ve daha fazla satış noktaları ile de karşınızda olacak.

www.padronero.com