USLA’dan Eylül Ayına Özel Tadını Doya Doya Çıkaracağınız Workshoplar

USLA’dan Eylül Ayına Özel Tadını Doya Doya Çıkaracağınız Workshoplar

Ali Ronay’ın Executive Chef & COO göreviyle yepyeni bir dönemi karşılayan USLA, gastronomi profesyonelleri öncülüğünde yepyeni lezzetler keşfetmek, mutfağın ve yemek yapmanın püf noktalarını öğrenmek isteyenlerin favorisi olan lezzet workshoplarına birbirinden iştah açıcı menüler ve reçetelerle Eylül ayında da devam ediyor. Her ay o dönemin öne çıkan lezzetlerinin baş kahraman olduğu ve farklı çeşitliliklerle hazırlanan USLA workshopları ilgi uyandırıyor!

Gastronomi alanındaki 10 yılı aşkın tecrübesiyle alanında fark yaratan, mezunlarıyla yiyecek – içecek ve otelcilik dünyasına profesyoneller kazandıran, yetiştirdiği donanımlı ve kalifiye profesyonellerle hem Türkiye’de hem de yurt dışında başarı öykülerinin başlangıçlarına imza atan USLA hem eğlenceli hem de öğretici lezzet workshopları ile ilgi görmeye devam ediyor. Mecidiyeköy kampüsünden sonra Kanyon’da da açtığı yeni kampüsü ile bir akademiden daha da fazlası olduğunu hem öğrencilerine hem de gelen tüm misafirlerine yaşatan USLA sadece eğitim ve workshopların olduğu bir yer olmanın ötesine geçerek herkesin keyifle zaman geçirebileceği alanlarıyla da öne çıkıyor. USLA’ya gelen herkesin keyifle zaman geçirdiği, oturup kahvesini içtiği, güzel yemekler yediği hem kendine hem de sevdiklerine leziz alışverişler yaptığı yerler bulunuyor. Gusto by USLA restoran, USLA Kütüphanesi, Chocolate by USLA, Skola Coffee, USLA Patisserie; eğitim ve workshopların dışında USLA’ya gittiğinizde dilediğiniz gibi güzel zaman geçireceğiz yerlerden… Tek bir adres ve içinde bol keşif, bol lezzet, bol keyif sunan USLA, hem zaman geçirmeye doyamayacağınız bir zenginlik hem de Instagramlık dedirten bir çeşitlilik vaat ediyor. Hiç bitmeyen hareketliliğin yanı sıra renkleri ve tasarım anlayışı ile de tam bir ilham merkezi olan USLA, şirketlerin de kendi ekipleri ve tanıtım çalışmaları için rağbet ederek kurumsal rezervasyon yaptırdığı hatta kişiselleştirdikleri menüleri oluşturabildiği, her ay mevsime özel içerikler ve menülerle hazırlanan, öğretici olduğu kadar eğlenceli anlar yaşatan workshoplarına Eylül ayında da devam ediyor.  

Eylül Ayının En Keyifli Workshopları USLA’da Sizi Bekliyor!

USLA’nın Eylül ayı boyunca düzenlenecek olan Sokak Lezzetleri; İstanbul, Kokteyl Workshop; Karayip Kokteylleri, Bi Dolu Cupcake, Çikolata Workshop; Bonbonlar, Dünya Mutfakları; Peru Mutfağı, Pişirme Teknikleri; Deniz Ürünleri, Taze Makarnalar, Parti Lezzetleri, Çikolata Workshop; Bark ve Kırma Çikolatalar, Artizan Ekmek, Kokteyl Workshop; Üzüm Bağı, Kurabiye Boyama (7 – 12 yaş), Minik Şeflerle Çikolata (6 – 12 yaş), Dünya Mutfakları; Fransa (Provence Bölgesi), Fransız Usulü Tatlılar, Et Pişirme Teknikleri; Arjantin Usulü, Burgerler, Çilingir Sofrası, 1 Yemek 1 Kokteyl, Meyveli Tatlılar; İncir, Cheesecake, Kokteyl Workshop; Ateş Suyu, A’dan Z’ye Çikolata Eğitimi (3 gün) workshopları ile gastronomi dünyasının incelikli tekniklerini öğrenecek, keyifli vakit geçirerek unutulmayacak anılara sahip olacaksınız!

Her lezzetin, konusunda uzman eğitmenler tarafından hem eğlenceli hem de öğretici şekilde aktarıldığı USLA’nın workshopları içerikleriyle heyecan uyandırıyor. Üstelik hazırladığınız tatları workshop çıkışında USLA’nın keyifli ortamında deneyimlemek de bu workshopları daha cazip kılıyor.

Eylül ayında yeni lezzetler keşfedip, sevdiklerinizle kaliteli anlar geçirmek istiyor, iş stresini geride bırakarak yepyeni hobiler edinmenin tam zamanı diyorsanız USLA’nın bu ayki workshoplarına mutlaka bir göz atmalısınız!

Sana Uygun Workshopu Seç Lezzetleri Keşfet…

Hem sosyalleşmek hem sevdikleriyle güzel zaman geçirmek hem de yepyeni lezzetler keşfederek mutfaktaki hünerlerini geliştirmek isteyenlerin favorisi olan USLA’nın iştah kabartan workshopları her biri kendi alanındaki uzmanlığı ile ilgi gören eğitmen şeflerin önderliğinde gerçekleşiyor. Maksimum 18 kişi ile gerçekleştirilen USLA’nın Eylül workshoplarını incelemek ve son ana kalmadan yerinizi ayırtmak için https://usla.com.tr/workshoplar/ uzantılı internet sitesini ya da Kanyon kampüsünü ziyaret edebilirsiniz.

usla.com.tr