Vegan Ürünlere Yoğun İlgi

Vegan Ürünlere Yoğun İlgi

İşletmeler gün geçtikçe yeme içme kültüründe tüketicilere farklı ve çeşitli alternatifler sunmanın ne kadar gerekli olduğunun farkına varıyor. Tüketici ise dünya mutfaklarını yakından takip ediyor ve talep ediyor. Artık sade bir hamburger veya salata ilgilenmeyen ve razı gelmeyen tüketiciler sebebiyle, Horeca kanalı yenilikleri yakından takip etme zorunluğunu olan bir sektör haline geldi. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve yakında birçok işletmenin menülerinde de göreceğimiz “vegan” köşelerinin ihtiyaçlarını ise “Trakya Çiftliği” karşılıyor. Sürekli arge çalışan ve müşterilerine her zaman en iyi kalitede ürün sunmayı kendine misyon edinen firmanın bünyesinde 45’e yakın ürün çeşidi mevcut. Vegan peynirlerin yanı sıra İthal peynir çeşitleri ile de dikkat çekiyor.

2022 Ocak ayında Anfaş FoodProduct fuarında katılan firma birçok otel işletmeleri, satın alma yetkilileri, Horeca işletme sahipleri ve nihai tüketiciler ile bir araya geldi. Firma Satış ve Pazarlama Müdürü Tuna Tezcan fuarın kısa bir değerlendirmesini yaptı. “Fuarda turizm için önemli bir bölge olan Antalya ve diğer turizm illeri için öneriler ve talepler üzerine konuşuldu. Yerli turist ve yabancı turistlerin ne istedikleri bizler için çok önemli ve ayrıca dikkat ettiğimiz bir husus. Bu konuyla ile ilgili istişarelerimiz oldu. Bunun yanı sıra menülere konulacak tüm peynir talepleri dinlendi. Çok keyifli bir fuar gerçekleşti diyebilirim.”

Vegan Ürünlere Yoğun İlgi

“Özellikle üretici olmamızın etkisi ile vegan ürünlerimize oldukça yoğun bir ilgi ve talep ile karşı karşıya kaldık. Bu durum bizleri çok memnun etti. Hem işletme sahipleriyle hem son tüketicilerimizle vegan ürünlerimizin içeriği, kullanım tavsiyeleri konusunda görüşmelerimiz oldu. Firmamız her zaman daha iyisini geliştirme ve yeni farklı ürün sunma misyonuyla hareket eder. Ürün yelpazemizde hiçbir firmanın yapmadığı ürünler var. İlklerin firmasıyız diyebilirim. Pazarda ise yerel, ulusal zincir marketlerde ve Horeca kanalında hem tedariklerini sağlayan hem de PL olarak ürün yapan bir firmayız. Bizler üretici olduğumuz için işletmelerin çözüm ortağıyız bizlere çok farklı talepler gelir ve bizler bu taleplere cevap vererek işletmenin memnuniyetini sağlarız”.


www.gcgida.com.tr
www.veganbahcesi.com.tr