Yazın Serinleten Lezzetleri Costa Coffee’de

Yazın Serinleten Lezzetleri Costa Coffee’de

Avrupa’nın en büyük kahve zinciri Costa Coffee, yaza özel serinleten lezzetleriyle sıcak günleri karşılıyor. Yeni menüsünde yaz mevsiminin renkli ve enerjik atmosferinden ilham alan Costa Coffee, yeni lezzetleri Blueberry Bubble Frappe ve çeşitli aromalarla hazırlanan Refresher’larla herkesi serin bir molaya davet ediyor.  

Türkiye’ye Boyner ile gelen Costa Coffee, yaza özel hazırladığı menüsüyle sıcak günlerin de buluşma noktası olmaya devam ediyor.  Menüdeki Blueberry Bubble Frappe, gerçek meyvelerle hazırlanan Elma&Çilek, Çarkıfelek & Şeftali, Yabanmersini & Nar Aromalı Refresher gibi yazın enerjisini yansıtan yepyeni  içecekleriyle Costa Coffee, damaklarda benzersiz ve serinletici bir lezzet bırakıyor. Tatlı menüsünü de zenginleştiren Costa Coffee’de Lotuslu, Çilolatalı Ekler veCookie Crumble Kruvasan ise kahve yanına eşlik eden tatların başında geliyor.

Hafif atıştırmalıklar ve besleyici lezzetler Costa Coffee’de!

Yazın favorisi hafif atıştırmalıklar da Costa Coffee’nin menüsünde öne çıkıyor.  Sağlıklı öğünleri tercih edenler için Tavuklu Sezar Salata ve besleyici kinoa taneleriyle hazırlanan Kinoa Salatası yaz günlerinde lezzetli ve doyurucu seçenekler arasında yerini alıyor.

Hayata serinletici lezzetlerle kısa bir mola vermek isteyenler Costa Coffee’nin bulunduğu Boyner İstinyePark, Boyner Cadde, Pangaltı, Ankara A City AVM, Ankara AnkaMall, İstanbul Hilltown ve Bodrum Midtown’u ziyaret edebilir.  

https://www.instagram.com/costa.turkey