Yılbaşı Akşamının Keyfi Peyman’la Çıkıyor Lezzetli Atıştırmalık ve Kuruyemişleri ile Sofralara Lezzet Katıyor

Yılbaşı Akşamının Keyfi Peyman’la Çıkıyor Lezzetli Atıştırmalık ve Kuruyemişleri ile Sofralara Lezzet Katıyor

Kuruyemiş ve sağlıklı atıştırmalık sektörünün öncü markalarından Peyman, yılbaşı sofralarının en keyifli eşlikçisi oluyor. Kuru meyveden patlamış mısıra, ay çekirdeğinden çeşit çeşit kuruyemişe kadar birçok alternatif sunan Peyman, yılbaşı kutlamalarını lezzeti bol bir keyfe dönüştürüyor.

Yılbaşı akşamlarını sevdikleriyle birlikte geçirecekler için kuruyemiş ve atıştırmalıklar olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Klasik kuruyemişlerin yanı sıra kuruyemişe farklı lezzet ve çeşniler katarak sağlıklı atıştırmalık dünyasını yepyeni bir deneyime dönüştüren Peyman, bir arada olmanın ve yeni bir yıla birlikte girmenin heyecanını yenilikçi kuruyemiş ve atıştırmalıklarıyla tam bir ziyafet haline getiriyor.

Geniş ürün yelpazesi ile yılbaşı sofralarını renklendiriyor

Yılbaşı, sevdiklerimizle bir araya gelmenin, anı biriktirmenin ve lezzetli atıştırmalıkların tadını çıkarmanın vazgeçilmez bir zamanıdır. Geniş bir ürün yelpazesi sunarak yılbaşı sofralarını renklendiren Peyman, Bahçeden markasının taze ve doğal kuru meyvelerinin yanı sıraçiğ ve kavrulmuş kuruyemişleri ile sofralara sağlık katarken, Çitliyo markasının benzersiz ay çekirdekleriyle lezzet dolu anlar yaşatıyor. Birçok farklı lezzete sahip patlamış mısırları ve soslu fıstıkları ile öne çıkan Nutzz ise farklı lezzetler tüketmeyi seven atıştırmalık tutkunlarının damaklarını şenlendiriyor.

www.peyman.com.tr