Yiyecek Sektörü Bir Araya Geliyor

Yiyecek Sektörü Bir Araya Geliyor

Food-Tech Eurasia Fuarı, 11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 17. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Bölgesinin en çok tercih edilen ambalaj endüstrisi fuarı olan Avrasya Ambalaj İstanbul ile eş zamanlı düzenlenen Food-Tech Eurasia Fuarı; çikolata, şekerleme ve pastacılık ekipmanlarından et ve süt ürünleri teknolojilerine, soğuk zincir ekipmanlarından gıda güvenliğine, işleme ve dolum teknolojilerinden ambalaj üretimine kadar geniş bir yelpazede, yiyecek ve içecek üreticilerinin markalarına ve ürünlerine değer katacak güvenilir, yüksek kalitede çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Fuar ziyaretçileri,17. Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı Food-Tech Eurasia ve eş zamanlı düzenlenen 28. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı sırasında yeni tedarikçiler ve çözüm ortakları ile tanışma fırsatı yakalarken işletmeleri için makine ve ekipman yatırımları da yapabilecekler. Fuar katılımcıları ise başta Türkiye olmak üzere, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika’dan gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin karar vericileriyle buluşma, ticaret hacimlerini ve marka değerlerini artırma ve müşterilerle yüz yüze görüşme fırsatına sahip olacak.

2022 yılında Türkiye dahil 122 ülkeden olmak üzere toplamda 72 bin 652 ziyaretçiyi ağırlayan Food-Tech ve Avrasya Ambalaj fuarları, 2023 yılında 120’yi aşkın ülkeden 15 bin uluslararası ziyaretçi olmak üzere toplamda 80 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor.

Fuar giriş biletinizi www.foodtecheurasia.comadresinden satın alarak hemFood-Tech Eurasia Fuarı’nıhem de eş zamanlı düzenlenenAvrasya Ambalaj Fuarı’nıtek bilet ile 4 gün boyunca ziyaret edebilirsiniz.

www.foodtecheurasia.com