Zeytinyağının Yeşili, Sofralarda Şifaya Dönüşüyor

Zeytinyağının Yeşili, Sofralarda Şifaya Dönüşüyor

Aydın’ın Memecik cinsi zeytin ağaçları arasındaki saklı cenneti Naipli köyünde faaliyet gösteren NizOlive, “sıvı altın” yakıştırması yapılan zeytinyağını sağlıklı ve zinde bir yaşam isteyenlerle buluşturuyor.

NizOlive’in sınırlı miktarda ürettiği “Memecik Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı”, yüksek polifeonol seviyesi ve 0,2-0,3 dizem derecesiyle dil üzerinde yoğun hissedilen bir acılık ve genizde hafif yanma hissi bırakırken sofraları eşsiz lezzetiyle taçlandırıyor. NizOlive, zeytinyağında kalite ve temizlikten taviz verilmezken makineler her sıkımın ardından yıkanıp dezenfekte ediliyor. Kalp ve sindirim sistemi başta olmak üzere sağlık için gerekli olan E vitamini, bio fenoller ve antioksidana da sahip ürün, özel üretim siyah ve beyaz cam şişesinin yanı sıra tenekede tüketicisine sunuluyor.

NizOlive’in erken hasat zeytinyağının Germencik inciri ile buluştuğu incir kürü ise hastalıklara karşı vücudu korumanın yanı sıra bağırsak florasını da düzenlemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki potasyum, sodyum ve magnezyum elementleriyle doğal reçete görevi üstlenen incir kürü, özellikle kış aylarında tüketilmesi halinde antioksidan kaynağına dönüşüyor.

NizOlive’in yapay koku, renk giderici ve atık yağ içermeyen zeytinyağlı sabunu; saç ve yüz kullanıma uygun olup kokusunu zeytinyağının özünden alıyor. Saçların beslenmesine yardımcı olan NizOlive zeytinyağlı sabunu, dökülmeye karşı da saç köklerini güçlendiriyor. Cilt hücrelerinin onarılmasına yardımcı olan sabunun antioksidan içeren yapısı, cildin nefes almasını sağlarken sivilceleri de yok ediyor.

www.nizolive.com