Accolink ve ArdaCam İş Birliği

Accolink ve ArdaCam İş Birliği

Accolink olarak, Türkiye bölgesinde Horeca Satış Operasyonunu üstlendiğimiz ArdaCam markamızı sizlere tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

ArdaCam, cam sofra ve büfe sunum ürünleri konusunda öncü bir marka olarak, gastronomi dünyasının nabzını tutan ürünler sunmaktadır. A-La Carte tabaklar için sunduğu şık ve kullanışlı ürünlerle dikkat çekerken, büfe ve banket servislerine yönelik ürünleri ise renk ve boyut çeşitliliği ile öne çıkmaktadır.

ArdaCam ürünleri şıklıklarının yanı sıra fiyat/performans oranı açısından oldukça ileri düzeydedir, yani bu şıklığı uygun maliyetlerle elde edebilirsiniz. Fabrikamız tüm SKU’larda stoklu çalıştığı için Accolink olarak sizlere hızlı ve güvenilir bir servis sunabiliyoruz. Büyük, çok kalemli ve adetli siparişlerinizi hızlı bir şekilde hazır stoklardan teslim ediyoruz.

ArdaCam, son olarak Frankfurt’ta gerçekleşen Ambiente 2024 fuarında yaptığı başarılı sunumlarla ve göz dolduran standı ile dikkatleri üzerine çekti. Genç ve dinamik bir ekiple çalışan ArdaCam, sektörün trendlerini yakından takip ederek ürünlerini sürekli olarak güncellemektedir.

ArdaCam, Türkiye’nin kalbi İstanbul’da 21.000 m² alan üzerinde 350 çalışanıyla hizmet vermektedir. 33 yıllık tecrübesiyle ArdaCam, dünya çapında farklı fuarlarda en yeni ürünlerini temsil etmektedir. Türkiye’nin en büyük 3. cam ihracatçısı konumundadır.

ArdaCam ürünleri savurma cam tekniği ile üretilmektedir. Ürünlerde beyaz, siyah, kobalt mavi, turkuaz ve pembe renkler ile yer alan özel renklendirme maddesi Alabaster ürünlere hem özgün desenler kazandırırken hem de ürünlerin dayanıklılığını arttırmaktadır. ArdaCam ürünleri Türk Standartları Enstitüsü’nün sağlamlık testlerinden başarıyla geçmiştir.

Horeca Mailing okurları için özel bir teklifimiz var! Mart ayında Accolink’ten ArdaCam ürünleri için yapacakları alışverişlerde %10 indirim için HORECAMAILING0324 kodunu kullanmayı unutmayın.

ArdaCam ürünleri, Türkiye’nin en önde gelen restoranlarının masalarında ve otellerinin büfelerinde yer almaya başladı. Siz de ArdaCam’ın şıklık ve dayanıklılığını keşfetmek için hemen bizimle iletişime geçin!

www.accolink.com