Otellerin Temizliği Adonis’e Emanet

Otellerin Temizliği Adonis’e Emanet

Endüstriyel temizlik ve hijyen çözümleri alanında faaliyet gösteren Adonis, otellere sunduğu kapsamlı hizmetler ve seçkin ürün portföyüyle turizm bölgelerinde büyümeye devam ediyor.

Türkiye’de endüstriyel temizlik ve hijyen çözümleri sektörünün öncü şirketlerinden Adonis, turizm tesislerinin gelişen ve değişen ihtiyaçlarına yönelik sunduğu kapsamlı hizmetlerle sektöründe fark yaratıyor. TOBB Türkiye 100 listesinde yer alarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri, üstün temizlik ve hijyen teknolojileriyle turizm sektörüne de değer katıyor.

Otellere tekstil, yüzey ve genel alan temizliği ve hijyeninde seçkin ürün gamıyla hizmet veren Adonis, sadece endüstriyel temizlik ürünleri tedarikiyle sınırlı kalmıyor, müşterilerinin uzun soluklu çözüm ortağı olarak, hizmetlerini ürün eğitimleri ve danışmanlık gibi satış sonrası hizmetlerle tamamlıyor.

Ulusal/uluslararası mevzuatlara ve tüm teknik şartlara uygun şekilde faaliyet gösteren şirket; geniş ürün gamıyla 4 yıl gibi kısa bir sürede Akdeniz bölgesinde 50’den fazla otelle iş ortaklığı yaptı. Turizm sektöründeki büyümesini sürdüren Adonis; otellerin yanı sıra, hastane, okul, fitness kulüpleri, yiyecek-içecek firmaları, üretim tesisleri ve perakende sektörlerine temizlik ve hijyen ürünleri tedarik ediyor. Pan ve Pandora gibi patentli temizlik ve hijyen ürünleri markaları bulunan Adonis, aynı zamanda Unilever, Ecolab ve Carpex markalarının distribütörlüğünü de üstleniyor.

Adonis’in de bünyesinde bulunduğu Tepe Kurumsal Çözümler; turizm işletmeleri de dahil olmak üzere, birçok farklı sektörden işletmenin kurumsal destek hizmetleri ihtiyaçlarına entegre çözümler üretiyor. Tepe Servis; turizm işletmelerinde ortak alan temizliği ve bakımı hizmeti sunarken, Tepe Savunma otellerde fiziki güvenlik ve 360 derece güvenlik çözümleri sağlıyor.

www.adonis.com.tr