Birbirinden lezzetli pastalar için tüm ürünler Metro Türkiye raflarında!

Birbirinden lezzetli pastalar için tüm ürünler Metro Türkiye raflarında!

Türk mutfağı ve değerlerini her geçen gün daha ileriye taşırken tam 32 yıldır müşterilerinin tüm ihtiyaçlarının uçtan uca karşılanması için çalışmalarını sürdüren Metro Türkiye, 2017 yılından bu yana pastacılık alanında da ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Metro Türkiye, bu doğrultuda hem profesyonellere hem de kendi evinin şefi olanlara ilham verecek çözümlerin yer aldığı ve 1-31 Aralık tarihlerinde geçerli olacak yeni pastacılık kataloğunu yayınladı.

Her yıl yaklaşık 300 Metro markalı yeni ürünü raflarına getiren Metro Türkiye, pastacılık kataloğunda da kendi markaları ile çeşitlilik sunmaya devam ediyor. Metro Chef ürünlerinden çikolata ve konfiseri, nişasta ve mayalar, unlar, pastacılık yağları, meyve ve sebze püreleri, kuruyemişler, topping ve soslar, dolgu ürünleri, su bazlı gıda renklendiricileri, pastacılık gereçleri gibi pastacılığa dair tüm ürünlerin yanı sıra Rioba markası altındaki pratik, kolay ve yemeye hazır tatlıları da pastacılık kataloğunda bulabilirsiniz. Birbirinden leziz ürünlerin yanı sıra Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro şeflerinden önerilere ve ilham verici tariflere de katalogdan ulaşabilirsiniz.

Lezzetli olduğu kadar sağlıklı pastalar 

Pastacılık kataloğu içerisinde alternatif beslenme şekillerini tercih eden müşterileri için de şeker ilavesiz ürünlerden organik ürünlere, glutensiz ürünlerden vegan ürünlere kadar geniş bir yelpazeyi sunan Metro Türkiye, lezzetli ve sağlıklı pastalar yapmak isteyenlerin de tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Şeker kullanmayı tercih etmeyenler için herhangi bir koruyucu, katkı maddesi ve ilave şeker içermeyen ve %100 hurmadan elde edilen Metro Chef hurma dolgusundan, vegan ve bitki bazlı beslenmeyi tercih edenlerin kahve, kek, pasta ve diğer tatlılarda kullanabilecekleri Metro Chef badem ve fındıklı içeceklere, organik Metro Chef Bio unlardan pratik ve kolay tüketime uygun glutensiz, şekersiz ve vegan Rioba çikolatalı keke kadar birçok alternatif ürünü de pastacılık kataloğunda yer alıyor

 

www.metro-tr.com