Doğal Gurme Lezzetler

Doğal Gurme Lezzetler

Allezz hiçbir katkı maddesi, koruyucu, yapay tatlandırıcı içermeyen, taze sebze-meyve ve baharatlardan hazırlanan ve rafine şeker yerine “bal” ile tatlandırılan gurme, niş ve artizan ürünleri bünyesinde barındıran bir markadır. En basit yemeklere bile gurme dokunuşlar katarak lezzetleri bir üst seviyeye çıkaran Allezz ürünleri; ev tüketimi dışında Horeca sektörü için de üretim yapıyor ve ürün tedariki sağlıyor. Dream grubu, Big Chefs, Swiss Otel gibi markaların tercih ettiği en üst düzey kalitede ürünler üretiyor ve Horeca sektörüne katma değeri yüksek ürünler sunuyoruz.

Horeca sektörüne sundukları ürün grubu içerisinde; 1 kg’lık cam kavanozda “İstiridye Mantarı Turşusu” (İçindekiler: İstiridye Mantarı, Elma sirkesi, bal, sarımsak, kekik ve tuz), 1 kg’lık cam kavanozda “Karamelize Soğan” (İçindekiler: Soğan, Ayçiçek yağı, bal, balzamik sirke ve tuz) ve 1 kg’lık Doypack ambalajda “Kırmızı Soğan Turşusu” (İçindekiler: Kırmızı soğan, tane kişniş, tane karabiber, bilye kekik (top kekik), bal, tuz ve elma sirkesi) bulunuyor. Bahsedilen ürün grupları sayısız restoran ve mutfakta kullanılmaya devam ediyor.

Dubai Gulfood 2024 fuarında restoran ve otel işletmecilerinden gelen yoğun talep üzerine, 8 farklı ürünümüz için 40 gramlık kavanoz boyutunda masa üstleri veya özel davetlerde kullanılmak üzere üretim ve ambalaj seçeneği sunmaya başladık.

Hamburger, hotdog, deniz ürünleri, şarküteri, uzak doğu mutfağı, sokak lezzetleri, salatalar, kebaplar, et yemekleri ve daha sayısız birçok yemek ve mutfak türünde kullanılabilen ürünler, kaliteli ürün sunan bütün işletmelerin bir numaralı tercihi oluyor.

www.allezz.com.tr