“Horeca sektörünün ihtiyaçlarını düşük maliyetle karşılamalarına yardımcı oluyoruz.”

“Horeca sektörünün ihtiyaçlarını düşük maliyetle karşılamalarına yardımcı oluyoruz.”

7.500’den fazla ürün çeşidi, 880.000’den fazla sayıda müşterisi ile Türkiye’de iş yeri alışverişinin öncü adresi olarak konumlanan, tüm işletmelerin ihtiyaçlarını tek noktadan çözen ve ürün gamının genişliğiyle müşterisinin her daim yanında olan Avansas’ın Genel Müdürü Sedat Anak, markanın müşteri deneyimi ve memnuniyetini artırmak için yürüttükleri çalışmaları Horeca Mailing Gazete’ye anlattı.

Avansas’ın kurulduğu 2009’dan günümüze tedarikçilerine ve müşterilerine daima en iyisini sunmak için çalıştığını belirten Genel Müdür Sedat Anak, küçük ya da büyük fark etmeksizin işletmelerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat seçenekleriyle giderdiklerini belirtti. Benzersiz bir alışveriş deneyimi kurgulamak için süreçleri sürekli olarak geliştirdiklerini belirten Anak, bu sayede kurumların hem maliyet tasarrufu hem de 1 iş günü içinde gerçekleştirilen teslimat ile zaman kazancı elde edildiğini vurguladı. Anak, 50 ve üzeri çalışana sahip iş yerlerine özel fiyatlar, danışmanlık hizmetleri ve raporlama gibi avantajlar sunanAvansasPRO hizmetlerinin de bulunduğunu belirtti.

Portföyünde 7.500 farklı ürün çeşidinin yer aldığı Avansas’ta, tüm sektörlere yönelik geniş bir ürün yelpazesinin bulunduğunu belirten Sedat Anak, “Horeca sektörünün en temel ihtiyaçları arasında yer alan Türk kahvesi, çay, tuvalet kağıdı, havlu kağıdı, çamaşır suyu, leke çıkarıcılar, karton bardak ve çöp torbası gibi farklı segmentlerden pek çok ürün çeşidini müşterilerimize sunuyoruz. Son dönemde talebi artan elektrikli ürünlerde de su sebilleri ve buzdolapları gibi sektörün temel gereksinimlerini karşılayan önemli bir tedarik hizmeti gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Yüksek performanslı ve erişilebilir fiyatlı Avansas markalı ürünlerle hem müşterilerinin hem de iş ortaklarının yanında olduklarını söyleyen Anak, “Portföyümüzdeki Avansas markalı ürünlerimizin sayısını artırıyoruz. Şu an ürün yelpazemizde 500’den fazla Avansas markalı ürün yer alıyor. Temizlik, sağlık, gıda ve mutfak kategorilerinde geniş bir yelpaze sunarak, Horeca sektörünün ihtiyaçlarını düşük maliyetle karşılamalarına yardımcı oluyoruz.” açıklamasını yaptı.

İş yeri alışverişinde büyüklük gözetmeksizin kusursuz bir müşteri deneyimi ve memnuniyeti yaşatmak için tüm sektörlerde olduğu gibi Horeca sektöründe de önemli çalışmalar yürüttüklerine değinen Avansas Genel Müdürü Sedat Anak şöyle konuştu: “Sektörün dinamiklerini ve değişkenlerini düzenli olarak araştırıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçları için en doğru, en kaliteli ürünleri seçip portföyümüzü her gün genişletiyoruz, bu ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Sektörün bize gösterdiği ilgi ve destekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu kapsamda, yatırımlarımızı artırarak, müşterilerimizin yanında olmak için ek hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

www.avansas.com

 

 

 

 

Bu bir advertorial haberdir.