Horeca’ya Dondurulmuş Ürünler

Horeca’ya Dondurulmuş Ürünler

2019 yılından beri Kocaeli’de faaliyet gösteren dondurulmuş gıda üreticisi Fidan Gıda, yurt içi ve yurt dışı pazarında EDT ve Horeca tedarik zincirinde üstün başarı elde etmeyi planlayan yenilikçi bir firmadır. Ürün yelpazesinde Kruvasan, Danish, Pizza, Sufle, Waffle, Donut, Cookie, Pastel de Nata ve proje bazlı ürünler bulunmaktadır. Her geçen gün ürün gamını genişleterek çözüm ortakları ile birlikte yenilikçi ürünlerini en seçkin otel, restaurant ve kafelere ulaştırmaktadır. Üretimini kendi yaptığı ürünleri toptan, koli ve palet bazlı satışa sunan Fidan Gıda, Türkiye’nin 81 iline donuk muhafazalı araçlarla sevkiyat imkanına sahiptir. Fidan Gıda, EDT ve Horeca alanındaki bayilik ağını genişleten dinamik bir firmadır.

Frozen Chef ve Gozba isimli iki adet tescilli markası bulunan firmamızın ürünleri, Türkiye’nin en seçkin otel, restaurant ve kafelere ulaşmaktadır. Aynı zamanda dış pazarda da faaliyetlere başlamış olup Bulgaristan, Romanya, Almanya ve Fransa’ya ihracat yaparak Orta Doğu, Afrika ve diğer Avrupa ülkeleri ile temaslarını sürdürmektedir.

Dondurulmuş gıda doğru bir şekilde şoklanıp, muhafaza edilip, çözdürüldüğünde en pratik, en az işcilik gerektiren, en sağlıklı aynı zamanda koruyucu ve katkı maddesi gerektirmeyen bir muhafaza yöntemidir. İşletmelere zamandan, işçilikten, enerjiden tasarruf sağlatıp, karlılıklarını yükseltir. Mamullerimiz -18’de 12 ay depolama ömrüne sahiptir. Pişmiş, yarı pişmiş ve çiğ seçenekleri mevcuttur. Hedefimiz üretim kapasitemizi daha da arttırıp ülke ekonomisine ve istihdama artı değer kazandırıp, yurt içi ve yurt dışı pazarında EDT ve Horeca tedarik zincirinde liderliği temsil etmektir.

www.fidangida.com.tr