Horeca ve Fırıncıların Yeni Ortağı

Horeca ve Fırıncıların Yeni Ortağı

Fırın ve Horeca sektörünün ihtiyacı olan birçok ekipmanı, 46 yıllık tecrübesi ve 7 kıta, 50’den fazla ülkeye yaptığı ihracatıyla lezzet üretenlere kaliteli ve dayanıklı unlu mamul hazırlama, saklama, mayalama, yükleme, taşıma, pişirme ve sunum ekipmanı üreten Ekmaş, ustaların ihtiyacı olan kaliteli ürünleri onlara sunmakta ve müşteriye temas ettiği tüm noktalarda fark yaratarak müşteriyi her açıdan değerli hissettirmektedir.

EDT sektörü için geliştirdiğimiz yeniliklerden birisi de fırınlar için yükleme sistemleridir. Kısa adı FEST olan ürünlerimiz; çok çeşitli ekmekleri, pideleri ve simitleri manuel olarak kolay ve hızlı şekilde fırına yüklemek ve fırından boşaltmak için tasarlanmıştır. FEST, fırınınız için mükemmel bir ortaktır. Çalıştırmak için sadece bir kişi gerektiren FEST, ürünleri doğrudan fırın tabanına yayarak hamurun yıpranmasını önler, üretim kapasitesini %45 artırır, işçilik ve enerjiden tasarruf ettirir ve en iyi ekmekleri üretmek için tercih edilir.

Ekmaş’ın patentli diğer bir ürünü “Patik Pasası” ile tam uyumludur. Patik pasası yani taklacı pasa ile sorunsuz ve hızlı şekilde FEST’te bulunan pasanın üzerine hamur takla attırılarak mayalanma sürecinin son noktası tamamlanır. Patik pasaları profesyonel üreticiler tarafından tercih edilmektedir. Profesyonel üreticiler standart ürün, verimlilik, kalite ve hijyen faktörlerine dikkat ederek, tüketicinin beğendiği ve istediği unlu mamulleri üretmektedir. Sektöre kattıkları verimli üretim ekipmanları, kalite ve yenilikler sayesinde 2023 yılında Kristal Şehir ve Başarı Ödül Töreni’nde Ekmaş, “Yılın Lider Gıda Makineleri Üretim Markası” ödülüne layık görülmüştür.

Ekmaş, doğru ve kaliteli ham madde seçimi ile üretim teknolojisini bir araya getirip ürün çeşitliliği sunarak, ürettiği hamura dost ürünler ile satış öncesi ve satış sonrası hizmet kalitesini birleştirip müşterilerinin ürünlerine ödedikleri bedele saygı duyarak layık oldukları kalite ve memnuniyeti yaratmaktadır.

www.ekmas.com.tr