Kahve Dünyası’nın Narlı Lezzetleri Sonbaharın Gözdesi Olacak

Kahve Dünyası’nın Narlı Lezzetleri Sonbaharın Gözdesi Olacak

Kahve Dünyası nar sevenleri ekim ayı boyunca mağazalarına davet ediyor. Ayın dondurması ve ayın içeceği konseptiyle misafirleriyle buluşacak olan Narlı Dondurma ve Narlı Milkshake benzersiz lezzetleriyle alışkanlık yaratıyor.

Kahve Dünyası, dört mevsim menüsünde bulunan 11 çeşit dondurmasının yanı sıra her ay mevsime özel lezzetlerle hazırlanan “Ayın Dondurması” ve “Ayın İçeceği”ni misafirlerinin beğenisine sunuyor. Potasyum, kalsiyum ve demir minerallerinin yanı sıra A,C ve E vitamini zengini nar güçlü antioksidan etkisiyle de biliniyor. Olgun nar taneleri ve nar püresi ile hazırlanan Narlı Dondurma ile Narlı Milkshake ekim ayı boyunca Kahve Dünyası mağazalarında sevenlerini bekliyor.

Mevsiminde toplanmış nar taneleri, nar püresi, kırıntı bitter çikolata, orkide bitkisinin köklerinden elde edilen salep ve besin değeri yüksek, tam yağlı, lezzetli Jersey inek sütüyle hazırlanan Narlı Dondurma, endüstriyel üretimden uzak, tamamen ev yapımı tarzında hazırlanıyor. Narlı Dondurma da tıpkı Kahve Dünyası’nın diğer dondurma çeşitlerinde olduğu gibi hiçbir yapay katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici içermiyor. Tam yağlı süt ve Narlı Dondurma ile hazırlanan Narlı Milkshake ise sıra dışı lezzetiyle beğeni topluyor.

Narlı Dondurma ve Narlı Milkshake, Ekim ayı boyunca tüm Kahve Dünyası mağazalarının yanı sıra Kahve Dünyası Algötür noktaları ve anlaşmalı paket servis noktalarında da sevenlerini bekliyor.

www.kahvedunyasi.com